Trening na boczki i oponkę. Dzięki niemu spalisz tłuszcz i wzmocnisz brzuch!

To już nie przelewki do wiosny coraz bliżej! Jeżeli nadal jesteś w trakcie robienia formy to ten trening ci w tym pomoże. Która kobieta nie ma marzy o smukłej talii bez boczków? Chyba każda!

Boczki, oponki i fałdki na brzuchu. Każda z nas marzy o płaskim brzuchu zwłaszcza latem. Jednak, aby osiągnąć wymarzony efekt musisz pamiętać, że liczą się nie tylko systematyczne ćwiczenia, ale również dieta - brzuch zaczynamy robić w kuchni. Razem z trenerką Moniką Kołakowską przygotowała trening składający się z 5 ćwiczeń. Wszystkie możesz wykonać nie tylko na siłowni, ale również w domu, czy na zewnątrz, jeśli jesteś akurat na wakacjach.

Subskrybuj nasz kanał na YOUTUBE

Która kobieta nie ma marzy o smukłej talii bez boczków? Chyba każda! Monika Kołakowska o tym i wie i specjalnie razem ze mną przygotowała trening, który świetnie ci w tym pomoże. Jedyne czego potrzebujesz to dużej dawki motywacji i trochę miejsca. To co zaczynamy?

1. Skip C

Wykonuj skip C przez uderzając piętami o pośladki przez 30 sekund.

2. Przyciąganie kolana do łokcia 

Naprzemiennie przyciągaj kolano do łokcia przez 30 sekund

3.  Przyciąganie kolana do przeciwstawnego łokcia 

Naprzemiennie przyciągaj kolano do przeciwstawnego łokcia przez 30 sekund

4. Pajacyki z ciężarkiem

Chwyć ciężarek. Następnie wykonuj pajacyki na zmianę prostując ręce przed sobą i unosząc je do góry. Wykonuj to ćwiczenie przez 30 sekund.

5. Przeskoki ze skrętem tułowia

Trzymając ciężarek przed sobą wykonuj przeskoki skręcając tułów raz w jedną, raz w druga stronę. Wykonuj to ćwiczenie przez 30 sekund.

Wykonaj 30 sekund przerwy, Następnie przejdź do ćwiczeń wzmacniających.

1. Wspinaczka górska

W podporze przodem przyciągaj kolano kierując je w bok. Wykonuj to ćwiczenie przez 30 sekund. 

2. Brzuszki z ciężarkiem

Ugnij nogi w kolanach, złącz stopy rozstawiając jednocześnie kolana szeroko. Następnie chwyć ciężarek i leżąc na ziemi unoś go z nad głowy podnosząc jednocześnie tułów. Wykonuj to ćwiczenie przez 30 sekund. 

3. Russian Twist

Rosyjski twist możesz wykonywać z piłką, hantlami, kettlebell czy nawet butelką wodyRosyjski twist możesz wykonywać z piłką, hantlami, kettlebell czy nawet butelką wody Myftiness.pl

Russian Twist to skręty tułowia w leżeniu. Unieś nogi i ręce. Chwyć ciężarek i trzymaj go przed sobą. Następnie wykonuj skręty tułowia przez 30 sekund. 

4. Przyciąganie kolana do łokcia

W leżeniu na plecach ugnij nogi w kolanach i załóż ręce za głowę. Następnie przyciągaj łokieć do przeciwstawnego kolana naprzemiennie przez 30 sekund,

5. Unoszenie nogi do przeciwstawnej ręki

Leżąc na plecach wyprostuj nogi i rozstaw szeroko ręce. Następnie przyciągaj reke do przeciwstawnej nogi przez 30 sekund.

Zrób 30 sekund przerwy następnie powtórz wszystko od początku. wykonuj ten trening regularnie, a z pewnością szybko zauważysz efekty! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.