Brie Larson to prawdziwa superbohaterka. Ten trening aktorki to petarda!

Brie Larson jest superbohaterką również poza ekranem. Aktorka uczestniczyła ostatnio w treningu superbohaterów z popularną instruktorką. Panie przedstawiły komplet świetnych ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha.

Brie Larson razem z instruktorką pilatesu Cassey Ho przedstawiły ciekawy domowy trening na wzmocnienie mięśni brzucha. Ćwiczenia są wymagające - do ich powtórzenia potrzebujemy odpowiedniej siły i techniki. Zestaw jest bardzo efektywny - warto zmobilizować się do pracy i wypróbować zaprezentowane pozycje.

Trening Brie LarsonTrening Brie Larson Brie Larson - YouTube

Trening ABS z Brie Larson - 10 świetnych ćwiczeń

W nowym nagraniu na kanale YouTube należącym do odtwórczyni roli Kapitan Marvel, Brie podjęła wyzwanie Cassey Ho. Larson razem z instruktorką wykonała dziesięć ćwiczeń, skupiających się na mięśniach brzucha. Oto treningowa checklista aktorki - każdą pozycję powtarzamy 10 razy.

Ćwiczenie pierwsze 

Usiądź na macie, nogi wyciągnij przed siebie, wyprostuj plecy. Następnie unieś ręce w górę i wyprostuj je równolegle do podłogi. Napnij mięśnie brzucha i powoli zacznij odchylać się do tyłu.

Ćwiczenie drugie

Połóż się na macie, następnie złącz nogi i wyprostuj je w górę, tak, by znalazły się prostopadle do podłogi. Podeszwy stóp powinny być skierowane w stronę sufitu. Załóż ręce za głowę i unieś lekko w górę klatkę piersiową. Opuść nogi na ziemię, a potem wyprostuj je w górę. Pamiętaj o uniesionej klatce piersiowej na czas całego ćwiczenia!

Ćwiczenie trzecie

Pozostajemy w pozycji leżącej. Tym razem jednocześnie unosimy i przyciągamy do siebie proste nogi i ramiona, aby następnie opuścić je na ziemię.

Ćwiczenie czwarte

Połóż się na macie, potem unieś się, zginając kolana i przyciągając je za pomocą rąk do klatki piersiowej. Następnie wyprostuj nogi i ręce, opuszczając je w stronę podłogi, nie dotykając do jej powierzchni, robiąc pozycję tzw. gwiazdy.

Ćwiczenie piąte

Kolejna pozycja jest rozwinięciem ćwiczenia drugiego - jedyna różnica polega na tym, że opuszczamy i podnosimy tylko prawą nogę. Lewa zostaje wyprostowana w powietrzu.

Ćwiczenie szóste

Tym razem powtarzamy poprzednie ćwiczenie zmieniając pozycje nóg - prawa zostaje w powietrzu, a lewa wykonuje ruch.

Ćwiczenie siódme

Połóż się na macie, podnieś klatkę piersiową opierając się łokciami o matę. Unieś i złącz wyprostowane nogi, a następnie wykonuj nimi krążenia - naprzemiennie zgodnie i przeciwnie do ruchów wskazówek zegara.

Ćwiczenie ósme

Połóż się na macie, wyprostuj nogi. Ręce ułóż wzdłuż tułowia. Następnie, używając mięśni brzucha, unieś nogi w górę i przenieś je za głowę. Podczas całego ćwiczenia nogi powinny być proste. Wróć powoli do pozycji wyjściowej.

Ćwiczenie dziewiąte

Pozostań w pozycji leżącej na macie. Następnie unieś się w górę, podnosząc z ziemi jedną nogę tak, aby znalazła się pomiędzy wyprostowanymi rękami. Opuść się z powrotem na matę i powtórz podnosząc tym razem drugą nogę.

Ćwiczenie dziesiąte

W pozycji leżącej skrzyżuj nogi w taki sposób, aby jedno kolano znalazło się nad drugim. Skrzyżuje też kostki. Następnie spleć ze sobą ręce, unosząc z podłogi klatkę piersiową. W tej pozycji opuść się na matę, nie rozkładając skrzyżowanych rąk i nóg, potem podnieś się z powrotem do góry. Wykonaj podaną liczbę powtórzeń.

Zobacz wideo Rebel Wilson pokazała fragment treningu. To się nazywa siła!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.