Doda pochwaliła się zdjęciem nowej sylwetki. Wokalistka zdradziła szczegóły swojej diety i obecnych treningów

Doda podzieliła fanów niedawnym wpisem na Instagramie. Wokalistka twierdzi, że waży cały czas tyle samo, a jej odmieniona figura to zasługa zmiany treningów i wykluczenia z diety pewnych produktów.

Niedawno na Instagramie Dody pojawiło się nowe zdjęcie, na którym dumna artystka zaprezentowała  obecne kształty. Jej figura wygląda zupełnie inaczej niż kilka miesięcy temu. Rabczewska odpowiedziała na komentarze fanów, dotyczące tego, w jaki sposób udało jej się zmienić sylwetkę. 

 

Nowa, szczupła sylwetka Dody to zasługa zmienionej diety i treningów

Pod zdjęciem, które wzbudziło wiele kontrowersji, pojawiły się zapytania o to, w jaki sposób artystce udało się zmienić swoją figurę. Gwiazda waży obecnie 53 kilogramy i podkreśla, że na takie wymiary pracuje się nieustannie, przez całe życie. Doda podkreśla, że jej obecna waga nie różni się od poprzedniej - smuklejsza sylwetka to zasługa zmiany żywieniowych nawyków i treningów. Jedna z fanek zapytała się, jak wygląda dieta piosenkarki, która przyznała, że jej dzienna porcja kalorii waha się około 1500 kcal, a jadłospis wyklucza gluten oraz laktozę. Warto też zaznaczyć, że Dorota prawie nie je mięsa i całkowicie wykluczyła z menu słodycze.

Doda o diecieDoda o diecie Doda - Instagram

Dzięki zmianie treningu siłowego na wysmuklający ćwiczenia artystki nie są nastawione na przyrost masy, lecz na ładne zarysowanie sylwetki. Jeżeli zależy wam na szczupłej figurze, bez rozrostu mięśni, polecamy te ćwiczenia. Zajęcia dwa razy w tygodniu w połączeniu z dietą, jak widać, w zupełności dla Dody wystarczą, aby zmienić swoje kształty.

Sport dla Dody nie jest niczym nowym

Wokalistka przyznała w komentarzach, że od zawsze była wysportowana. Nic dziwnego - ojciec gwiazdy jest olimpijczykiem. Paweł Rabczewski to znany sztangista, który dwa razy zdobył brązowy medal na mistrzostwach świata w wadze lekkociężkiej. Doda przyznała, że od małego ojciec pilnował, aby dostarczyć córce odpowiednią dawkę ruchu.

Doda - o sporcieDoda - o sporcie Doda - Instagram

Trzeba przyznać, że te stosunkowo niewielkie zmiany miały bardzo duży wpływ na obecną figurę Dody. Nawet jeśli waga się nie zmieniła, sylwetka wygląda o wiele szczuplej.

Zobacz wideo Izabela Janachowska i Doda trenują w domach
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.