Julia Wieniawa zawzięcie ćwiczy z Tadeuszem Gauerem. Aktorka została nawet porównana do terminatora

Julia Wieniawa od wielu miesięcy trenuje pod czujnym okiem trenera personalnego. Aktorka to prawdziwa petarda - wszystkie ćwiczenia wykonuje z godną pozazdroszczenia energią. Gauer niedługo startuje z nowym projektem, gdzie zobaczymy młodą gwiazdę.

Julia Wieniawa pokochała zajęcia na siłowni. Młoda celebrytka, którą niedługo będziemy mogli zobaczyć w nowym sezonie "Tańca z Gwiazdami", dzięki intensywnym ćwiczeniom, może się pochwalić niesamowitą kondycją i wyrzeźbionym ciałem. Tadeusz Gauer, który jest trenerem personalnym Julii, pochwalił się na Instagramie, że już wkrótce zobaczymy jego zajęcia z gwiazdami na innej platformie.

 

Julia Wieniawa trenuje z popularnym trenerem osobistym

Taduesz Gauer ogłosił na Instagramie, że już wkrótce jego autorskie treningi zobaczymy na YouTube. Na kanale Gauera pojawi się odcinek z Julią Wieniawą, gdzie będziemy mogli obejrzeć, jak dokładnie wygląda jej trening z instruktorem. Na krótkim wideo, które na Instagram wrzucił instruktor, widzimy Wieniawę wykonującą wiele różnych ćwiczeń. m.in. z wykorzystaniem równoważni, rękawic bokserskich, lin i taśm treningowych. Na nagraniu łatwo zauważyć, że młoda aktorka jest w świetnej kondycji, a zajęcia, które układa Tadeusz, składają się z różnorodnych figur angażujących wiele partii mięśni. Wrzucony przez Tadeusza wpis zauważyły oczywiście fanki Julii:

Nie mogę się doczekać! Jestem gotowa by stać się terminatorem jak Julia

- czytamy w komentarzach pod wspomnianym wpisem. Jesteśmy bardzo ciekawi, co ukaże się wkrótce na YouTube - czy na kanale pojawią się również inne gwiazdy? Czekamy z niecierpliwością na start projektu.

Podczas intensywnych treningów tanecznych bardzo ważna jest stabilizacja. Zobacz, jakie ćwiczenia wykonuje Julia Wieniawa przed "Tańcem z Gwiazdami":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.