Julia Wieniawa w nowej sesji do "Tańca z Gwiazdami" skacze na szpilkach. "Mam nadzieję, że sobie poradzę"

Julia Wieniawa będzie jedną z uczestniczek kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Celebrytka podzieliła się radosną nowiną na Instagramie, publikując zdjęcie i nagrania wideo z sesji tanecznej do programu.

Julia Wieniawa w końcu podzieliła się długo utrzymywaną w tajemnicy informacją. Młoda aktorka pojawi się w 11. edycji najpopularniejszego tanecznego show. Julia przyznała, że nie może się doczekać nowej przygody, która będzie dla niej sporym wyzwaniem - nigdy nie miała styczności z tańcem towarzyskim. Celebrytka pokazała w sieci kulisy powstawania sesji zdjęciowej do programu, która wymagała wykonania kilku tanecznych ruchów. Jak sobie poradziła Wieniawa?

 

Julia Wieniawa w sesji do "Tańca z Gwiazdami"

Oficjalna informacja pojawienia się Julki w kolejnej edycji show wczoraj obiegła media. Julia wrzuciła na Instagram zdjęcie w tanecznym stroju:

Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas! Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem. Nie ukrywam, że to będzie dla mnie coś zupełnie nowego, ponieważ nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. Mam nadzieję, że sobie poradzę i będziecie mnie wspierać podczas tej przygody

- czytamy w opisie Wieniawy pod zdjęciem. Później pojawiły się krótkie nagrania zza kulis sesji zdjęciowej. Julia stara się zapozować przed obiektywem, wykonując zgrabne ruchy i podskoki na szpilkach. Jak poszło Wieniawie? Czy poradzi sobie na parkiecie? Na pewno ma ku temu duże predyspozycje; prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Chodzi na siłownię, ćwiczy jogę, próbuje swoich sił w boksie, dzięki czemu ma świetną kondycję, która na pewno pomoże w treningach tanecznych. Warto dodać, że celebrytka próbowała wcześniej tańca; chodziła na zajęcia dancehallu. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze odcinki 11 edycji "Tańca z Gwiazdami", aby zobaczyć, jak Julia spełnia swoje marzenie i tańczy na parkiecie ulubionego tanecznego programu. 

Julia Wieniawa - treningi

Obserwatorzy celebrytki na Instagramie z pewnością wiedzą, że Julia systematycznie dba o swoją sylwetkę. Wieniawa ćwiczy pod okiem trenera personalnego, Tadeusza Gauera, który układa gwieździe naprawdę wymagające treningi. Aktorka ćwiczy z wykorzystaniem taśm i gum treningowych, ciężarków oraz hantli, często na zajęciach pojawiają się elementy boksu. Dobrze zróżnicowany trening pozwala gwieździe zachować idealną formę, co na pewno pomoże podczas udziału w tanecznym show Polsatu. 

Intensywny trening Julii Wieniawy na siłowni - jakie ćwiczenia wykonała młoda gwiazda? Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.