Kelleth Cuthbert wrzuciła nagranie z siłowni. Modelka wróciła do intensywnych ćwiczeń. Co za forma!

Kelleth Cuthbert zachwyca szczuplutką sylwetką. Kanadyjska modelka i celebrytka cały czas dba o formę, a od niedawna można śledzić jej postępy na Instagramie. Na ostatnich InstaStories widzimy, jak Kelleth mierzy się ze sztangami i kettlebells.

Kelleth Cuthbert ostro wzięła się za siebie. Celebrytka postanowiła wzmocnić swoje ciało i zapisała się na siłownię. Aby utrzymać prawidłowe tempo i motywację, Cuthbert zatrudniła personalną trenerkę Jennifer Morę. Ostatnie wideo wrzucone przez modelkę tylko potwierdza, że intensywne treningi weszły do jej tygodniowego planu.

Zobacz wideo

Kelleth Cuthbert intensywnie ćwiczy na siłowni

Kelleth zdradziła, że jako modelka miała obowiązkowe treningi wpisane w grafik. Po pewnym czasie zajęcia fizyczne przestały być dla niej czymś przyjemnym. Musiała zmuszać się do ćwiczeń. Nie wykorzystywała godzin spędzonych na siłowni tak, jak należy. Ciągle była w pośpiechu, a treningi stały się kolejną rzeczą do odhaczenia na liście. Po zastanowieniu postanowiła znaleźć motywację i wrócić na siłownię z pozytywnym nastawieniem:

Jennifer obudziła we mnie zacięcie do fitnessu i teraz zawsze jestem podekscytowana treningiem. Zwłaszcza, że widzę poprawę mojej kondycji z każdą kolejną sesją.

- wyznała modelka na Instagramie. Jak widać, odpowiednia zachęta oraz podejście trenerki są kluczem do polubienia aktywności fizycznych. Jak trenuje Kelleth? Na powyższym nagraniu widzimy podnoszenie drążka rozporowego, ćwiczenie z wykorzystaniem stepu-równoważnika oraz figurę z kettlebells. Pokazany na nagraniu fragment zajęć skupia się na mięśniach ramion, brzuchu oraz pośladkach. Jeżeli szukasz więcej inspiracji ćwiczeń na te partie ciała, koniecznie zobacz nasze zajęcia z wykorzystaniem wspomnianych kettlebells:

 

Zaprezentowany 20-minutowy trening z rozgrzewką doskonale sprawdzi się, jako domowy trening, który pomoże nam w wyrzeźbieniu tej części ciała. Kettlebells możesz zakupić w każdym sklepie z akcesoriami sportowymi. Nie jest to duży wydatek, a z wykorzystaniem przyrządu możesz wykonać wiele kombinacji ćwiczeń. 

Julia Wieniawa ćwiczy na siłowni równowagę. Zobacz trening gwiazdy do TzG:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.