Uśmiechnięta Sandra Kubicka pozuje w bikini. "Perfekcyjna figura. Widać, że jesteś szczęśliwa"

Sandra Kubicka wróciła do treningów po ośmiu miesiącach przerwy. Modelka musiała przerwać ćwiczenia z powodów zdrowotnych. Niedawno podzieliła się informacją, że w końcu może wrócić do uprawiania sportów.

Sandra Kubicka jest wyjątkowo szczupła. Modelka wyznała, że przez kilka miesięcy nie mogła intensywnie trenować, przez co ucierpiała jej kondycja. Celebrytka miała poważne problemy ze zdrowiem i problemy z prawidłową diagnozą. Po tygodniach poszukiwania konstruktywnej opinii lekarskiej Sandrze udało się dostać prawidłowe rozpoznanie i odpowiednie leczenie. Po ośmiu miesiącach w końcu mogła wrócić do ulubionych sportów.

 

Sandra Kubicka olśniewa figurą, pozując do zdjęć w bikini

Uśmiechnięta Kubicka wraca do świetnej formy. Sandra pozowała podczas nowej sesji zdjęciowej w kostiumie kąpielowym. Obserwatorzy modelki zgodnie przyznają, że celebrytka wygląda na szczęśliwszą i promienieje radością:

Bajeczne zdjęcie, perfekcyjna figura.
Zakochałam się, co za zdjęcia, ogień!
Te zdjęcia są super, takie radosne, beztroskie. Widać, że jesteś szczęśliwa

- czytamy na Instagramie pod wspomnianymi zdjęciami, wrzuconymi przez Sandrę. Modelka niesamowicie szybko wraca do formy dzięki zajęciom z trenerem personalnym. Podczas treningów wykorzystuje wiele sportowych akcesoriów, takich jak hantle, ciężarki czy talerze, które stopniowo pomogą wrócić do dawnego tempa na siłowni. Jeśli chcesz zacząć wykonywać podobne ćwiczenia, zobacz naszą propozycję treningu, który pomoże wyszczuplić talię i nabrać kondycji:

 

Jak wygląda dieta Sandry Kubickiej?

Sandra stara się jeść zdrowo i przygotowywać posiłki w domu. Dodatkowo codziennie rano wypija sok z selera, który ma wiele właściwości odżywczych i zdrowotnych. Kubicka podkreśla, że nie rezygnuje z jedzenia na mieście - od czasu do czasu lubi wyjść ze znajomymi na wspólną kolację. Modelka dużo schudła podczas udziału w "Tańcu w Gwiazdami" - poza domem spędzała wtedy 12 godzin i nie miała  czasu na prawidłową dietę. Celebrytka przyznała, że podczas udziału w show zgubiła kilka centymetrów w talii i udach.

Sandra Kubicka wróciła na siłownię po długiej przerwie. Jak wyglądał jej pierwszy trening? Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.