Gosia Gałkowska pokazała swój sposób na mocne nogi. Ten trening działa mocniej niż "zwykły"

Gosia Gałkowska to popularna trenerka fitness. Trenuje wiele polskich gwiazd i inspiruje do aktywnego trybu życia. Tym razem podzieliła się swoimi ćwiczeniami na nogi. Nie są oczywiste i mogą zaskoczyć.

Gosia Gałkowska trenuje wiele gwiazd. Jest to między innymi Karolina Pisarek, która ostatnio częściej zaczęła ćwiczyć boks. Trenerka publikuje na swoim Instagramie sporo nagrań i zdjęć, a na każdym z nich zaskakuje formą i motywuje do podjęcia wspólnych ćwiczeń. Tym razem pokazała inspirujący trening nóg. Wiele z ćwiczeń lekko zmodyfikowała, tak, by były ciekawsze. 

Gosia Gałkowska pokazała swój sposób na mocne nogi

Gosia Gałkowska jest w naprawdę dobrej kondycji. Trenerka personalna daje przykład, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia na siłowni i poza nią. Świetnie realizuje się w tej roli i regularnie publikuje merytoryczne treści dotyczące fitnessu.

Zobacz wideo

Ten trening zmodyfikowała tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Wiele z ćwiczeń, choć wygląda normalnie, jest intensywniejszych niż się wydaje. Gałkowska zadbała także o to, by nieco bardziej doświadczeni bywalcy siłowni także wyciągnęli dla siebie coś z tego treningu.

Efekt, jaki uzyskała trenerka, jest intrygujący. Do ćwiczeń wykorzystała wiele przyrządów, które można znaleźć na siłowni. Gosia Gałkowska trenuje już od bardzo dawna. Wcześniej pokazała nawet ćwiczenia rozciągające z elementami jogi. Wszystkie proponowane przez nią zestawy ćwiczeniowe są odpowiednio przemyślane i na średnim poziomie trudności. Warto jednak pamiętać, że wszystkie intensywniejsze aktywności fizyczne warto omówić z lekarzem i nie przeciążać od razu swojego organizmu. 

Swoje umiejętności i doświadczenie wykorzystuje w pracy z Karoliną Gilon i Karoliną Pisarek. Obie dziewczyny chwalą sobie współpracę z trenerką, a Pisarek nie kryje tego, że odkryła nową pasję - boks. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.