Karolina Pisarek pokazała swój przedświąteczny trening boksu. "Czas dla siebie, siłownia, muzyka... Kiedy ćwiczę, lubię odciąć się od świata"

Karolina Pisarek intensywnie trenuje na siłowni. Modelka może pochwalić się świetną figurą, głównie dzięki regularnym ćwiczeniom i zbilansowanej diecie. Tym razem szczerze wyznała, czym jest dla niej czas spędzony na treningach.

Karolina Pisarek jest światowej sławy modelką, która trzyma w ryzach swoją figurę i dba o nią z pomocą trenerki Gosi Gałkowskiej. Dziewczyna postanowiła pokazać, czym jest dla niej tak naprawdę trening. Może to być motywacją dla wszystkich, którzy wciąż odkładają ćwiczenia na później. 

Karolina Pisarek szczerze o czasie spędzonym na ćwiczeniach

Karolina Pisarek wzięła udział w jednej z edycji popularnego w Polsce programu "Top Model". Dziewczyna pokazała, że ma ogromne predyspozycje do wykonywania zawodu modelki, a dodatkowo ma ambicje do rozwijania swojej kariery. Tym razem postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami przemyśleniami na temat zdrowego trybu życia i czasu spędzonego na siłowni. 

 
Czas dla siebie, siłownia, muzyka... Kiedy ćwiczę, lubię odciąć się od świata. Też tak macie? Wkładam słuchawki w uszy i po prostu nie myślę o niczym

- napisała pod zamieszczonym zdjęciem. 

Karolina Pisarek pokazała także swój trening boksu, który odbyła pod okiem trenerki Gosi Gałkowskiej i Antoniego Chmielewskiego. Jest to zawodnik MMA z 29-letnim doświadczeniem w sportach walki. 

Zobacz wideo

Dieta Karoliny Pisarek jest także mocno przemyślana. Trenerka pilnuje, by w jej jadłospisie znalazły się jedynie potrawy pełnowartościowe, dostarczające jej najważniejszych wartości odżywczych. Codziennie spożywa duże ilości warzyw i owoców. Jej posiłki są lekkostrawne i energetyczne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.