Jennifer Lopez trenuje razem z narzeczonym. Rodriguez jest pod wrażeniem jej kondycji

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez trenują razem na siłowni. Narzeczeni tworzą zgrany zespół i zachęcają obserwatorów na Instagramie do ćwiczeń.

Jennifer Lopez pilnuje, aby cały czas być w formie. Gwiazda często dzieli się z fanami swoimi zdjęciami i nagraniami wideo, chcąc w ten sposób motywować wszystkich do aktywnego i zdrowego trybu życia. Bardzo duże wsparcie podczas ćwiczeń ma w swoim narzeczonym. Alex Rodriguez pokazał na Instagramie, jak wygląda wspólny trening fit pary.

 

Ponowne oświadczyny na siłowni

Na zamieszczonym przez Alexa wideo można zobaczyć, jak wygląda wspólny trening z Jennifer. Para tworzy zgrany zespół i wspiera się wzajemnie:

Szczęśliwego poniedziałku! Żadnych wymówek, uderzamy na siłownię! 

-komentuje post Rodriguez.

Narzeczeni na przemian, pod okiem trenera, wykonują te same ćwiczenia. Można łatwo zauważyć, pod jak wielkim wrażeniem wyczynów Jennifer jest jej narzeczony. Alex zachwycony kondycją swojej wybranki postanowił oświadczyć się po raz kolejny. Lopez, w przerwie pomiędzy kolejnymi ćwiczeniami, odpowiedziała "Tak". 

Fit para podejmuje coraz więcej wspólnych projektów. Niedawno ujawnili swoją współpracę z firmą oferującą zdrowe i odżywcze gotowe dania w przystępnych cenach. Jennifer i Rodriguez promowali produkty "Tiller & Hatch" podkreślając, że pieniądze uzyskane z promocji zostaną przeznaczone na cele charytatywne na terenie całego kraju. 

Trening i dieta Jennifer Lopez

50-letnia gwiazda podchodzi bardzo poważnie do dbania o swoją figurę. Lopez aktywnie ćwiczy 5 razy w tygodniu. Przy wymagającym i systematycznym treningu trzeba pilnować, aby dostarczać odpowiednie porcje białka i witamin. Jennifer zwraca uwagę na to, skąd pochodzi żywność, którą kupuje. Stara się, aby były to produkty ekologiczne, organiczne i jak najmniej przetworzone. Wtedy ma pewność, że jej posiłki będą bogate we wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Gwiazda stara się unikać soli i cukru. Zrezygnowała całkowicie z produktów, które zawierają kofeinę i alkohol. 

Gwiazdy uwielbiają te ćwiczenia. Zobacz trening Pauliny Sykut-Jeżyny: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.