Jennifer Lopez rusza z nowym projektem. Gwiazda będzie reklamować mrożonki

Jennifer Lopez wciąż pracuje nad swoją sylwetką i pilnowaniem diety. Ostatnio sieć obiegła informacja, że razem z Alexem Rodriguezem będą promować... mrożonki.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wkrótce będą reklamować zdrową linię mrożonek, które będą posiadały cenę przyjazną dla każdego. Fit para podjęła współpracę z nową marką "Tiller & Hatch Supply Co.". 

 

Nowa marka na amerykańskim rynku

Produkty "Tiller & Hatch" pojawiły się 21 października w popularnej amerykańskiej sieciówce Walmart. Mrożonki reklamowane przez Lopez mają być przykładem, że zdrowe jedzenie nie musi być drogie. Posiłki marki są pełnowartościowe, bogate we wszystkie potrzebne składniki odżywcze. 

W ramach promocji, pierwsze dania z mrożonek, w cenie niecałych trzech dolarów, zostaną przygotowane pod okiem ulubionego szefa kuchni gwiazd - Bruce'a Heckera. Pojawią się w ośmiu cenionych restauracjach. Warto wspomnieć, że dochód uzyskany ze sprzedaży promocyjnych posiłków zostanie przekazany na rzecz schronisk oraz cele charytatywne. 

Tak jak "Tiller & Hatch" jesteśmy zaangażowani, by czynić dobro. Współpraca umożliwia nam pokazanie zdrowych, pełnowartościowych, mrożonych produktów, które są dostępne w przystępnych cenach dla rodzin w całej Ameryce. Dodatkowo, łączymy praktyczne z pożytecznym - dochód z promocji zdrowej żywności zostanie przeznaczony na cele charytatywne w całym kraju

- podkreśla Alex Rodriguez w rozmowie z magazynem "Hola!".

Zdrowa żywność nie musi osiągać zawrotnych cen

Posiłki, które są w stanie wyżywić czteroosobową rodzinę za mniej niż 12 dolarów będą przygotowane z najlepszych składników. W składzie nie znajdziemy sztucznych barwników, konserwantów i chemicznych substancji smakowych. Pyszne makarony, gulasze oraz aromatyczne zupy - wszystko zdrowe i łatwe do przygotowania. Tiller & Hatch to pierwsza firma oferująca mrożone dania, które można przygotować w szybkowarach. Dzięki temu posiłki będą gotowe w kilka minut. 

Jennifer Lopez dba o linię

Aktorka dzieli się w sieci z fanami swoimi postępami treningowymi. Często pisze o swojej diecie, podając przykłady posiłków oraz tajniki utrzymywania zdrowej sylwetki. Razem z Alexem Rodriguezem pracują nad wspólnymi projektami fitnessowymi. Wcześniej para wzięła udział w wyzwaniu "10 dni bez cukru i węglowodanów", które Jennifer Lopez rzuciła swoim obserwatorom na Instagramie. 

Gwiazdy szczerze o dietach i treningach. Zobacz wypowiedź Mai Sablewskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.