Salma Hayek skończyła 53 lata. W bikini wciąż wygląda wspaniale

Salma Hayek kończy 53 lata. Aktorka wciąż może pochwalić się naprawdę piękną figurą. Na swoim Instagramie pokazała właśnie zdjęcie, na którym pozuje w bikini na jednej z plaż. Fani są zachwyceni jej wyglądem.

Salma Hayek to gwiazda znana z takich kinowych hitów jak "Frida" czy "Desperado". Już na początku tego roku pisaliśmy o tym, że choć Hayek kończy 53 lata, wciąż może pochwalić się ciałem dwudziestolatki. Najnowsze zdjęcia z pewnością to potwierdzają. 

Salma Hayek kończy 53 lata i wygląda świetnie w bikini

Salma Hayek to aktorka, która od zawsze wzbudzała wiele emocji zarówno w świecie show-biznesu, jak i kina, gdzie zdobyła uznanie publiczności dzięki wielu kultowym rolom. Także i tym razem zawrzało, gdy aktorka zamieściła swoje zdjęcie na Instagramie. Jej fani nie zostawili tego postu bez odpowiedzi. 

 
Wyglądasz super i naturalnie! 
Piękna 
Wyglądasz pięknie, jak zawsze


- komentowali obserwatorzy jej urodzinowe zdjęcie. 

Meksykańska aktorka, choć właśnie dzisiaj kończy 53 lata, wciąż wygląda jak na początku swojej kariery. Jak widać, dla niej wiek to tylko liczba.

Zagraniczne media już od dawna wspominają o tym, że Salma Hayek trenuje na siłowni, a dodatkowo uprawia jogę. Nie stroni od orzechów, ryb, a także soi i różnego rodzaju kasz. Choć gwiazda dba o linię, czekolady także nie odmawia.

To prawda, Salma Hayek ma super ciało i powinna się nim chwalić. My także z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego! 

Salma Hayek dziękuje swoim fanom na Instagramie odważnymi nagraniami. Jesteście ciekawi za co? Odpowiedź znajdziecie w video. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.