Salma Hayek w tym roku skończy 53 lata, a ma ciało dwudziestolatki. Jak to możliwe?

Salma Hayek to meksykańska aktorka, która wciąż zachwyca fanów na całym świecie. Gwiazda znana z takich filmów jak "Desperado" czy "Frida", choć w tym roku skończy 53 lata, wygląda jak dwudziestolatka. W czym tkwi jej sekret?

JOGA w domu dla początkujących

Dla niej czas się zatrzymał. Salma Hayek we wrześniu skończy 53 lata, ale dla niej wiek to tylko liczba. Meksykańska aktorka nie tylko podbija od lat serca publiczności dzięki swoim rolom, lecz także dzięki swojej seksownej sylwetce. 

Salma Hayek może pochwalić się naprawdę boskim ciałem. Krągłe pośladki to jej wielki atut. Przy tym wszystkim aktorka jest naprawdę szczupła. Na swoim Instagramie chętnie chwali się zdjęciami w bikini. W czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki? 

Jak Salma Hayek dba o sylwetkę?

Zagraniczne media podają, że na talerzu aktorki nie brakuje takich produktów jak sery, orzechy, ryby, a także soja i różne rodzaje kaszy. Gwiazda wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że aktywny styl życia i zdrowa dieta są dla niej naprawdę ważne. 

Na co dzień Salma Hayek trenuje na siłowni, a także uprawia jogę. To pomaga jej zachować smukłą i jędrną sylwetkę.

Choć zachodnie media twierdzą, że to dieta i trening są sekretem pięknej aktorki, to prawdopodobnie w tym wypadku mają znaczenie także jej geny. Choć mogłoby się wydawać, że gwiazda nie pozwala sobie na małe odstępstwa od diety, to okazuje się, że jest jedna rzecz, która jest mało fit, a czasem gości na talerzu u Salmy Hayek. Chodzi o... czekoladę! Gwiazda je ją, gdy ma zły nastrój. Ale efektów ubocznych na jej ciele po niej nie widać. 

Nie da się ukryć, że 53-letnia aktorka wygląda fenomenalnie. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.