Magda Gessler w nowej fryzurze: "Madzia, co tak chudo?"

Magda Gessler opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie w kompletnie innej fryzurze, niż ta, do której u niej przywykliśmy. Brak loków kompletnie ją zmienił. "Inaczej, młodziej, lepiej, sexy"
Zobacz wideo

Magda Gessler - najsłynniejsza polska restauratorka, prowadząca program "Kuchenne rewolucje" i właścicielka niezwykle ciętego języka, w ostatnim czasie zasłynęła także tym, że każda jej wypowiedź, niezależnie od tego, czy pochodzi z programu telewizyjnego, czy jest opublikowana w social mediach wywołuje wielkie poruszenie. Zarówno fanów, jak i hejterów. Tym razem Magda Gessler wzbudziła wielkie  zainteresowanie opublikowanym na swoim koncie na Instagramie zdjęciem. Na fotografii restauratorka ma niezbyt mocny makijaż, a burzę blond loków - jej znak rozpoznawczy - zastąpiły delikatne fale. Pod zdjęciem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy:

W kręconych włosach i makijażu wygląda Pani na 50 lat, natomiast w prostych włosach i w mini makijażu - na 40 lat. Czyli... ślicznemu we wszystkim ładnie.
Nie poznałam! Ale rak jest dużo lepiej! Bez tych loków, tony make up’u piękne naturalne zdjęcie! Pięknie tak pani wygląda pani Magdo 100000000 razy lepiej
Pani Magdo wygląda Pani dużo lepiej na tym zdjęciu niż z tymi zrobionym włosami i toną makijażu.
Gratuluje poczucia własnej wartości...Wiadomo w mediach musi być gęsty makijaż..Jednak niewiele gwiazd odważy pokazać się bez makijażu... A jak widać - warto.
20 lat mniej w tych włosach i lżejszym makijażu. Zawsze pięknie, ale tu zdecydowanie na duży plus

Jej obserwatorzy zauważyli także, że w tych włosach, Magda Gessler wygląda jakoś szczuplej. Na pytanie jednej z fanek: "Madzia, co tak chudo?", restauratorka odpowiedziała:"Schudłam".

Magda Gessler jest w Polsce właścicielką najsłynniejszych loków, zwykle nosi także mocny makijaż, kwieciste tuniki w wyrazistych kolorach i buty na wysokich koturnach. Nic więc dziwnego, ze opublikowana w internecie fotografia, na której restauratorka wygląda naturalnie i skromnie wzbudziła tak wielkie zainteresowanie. Cikawe, czy Magda Gessler weźmie komplementy fanów do serca i na stałe zmieni swój look. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.