Magda Gessler zaskoczyła wszystkich swoją nową dietą

Magda Gessler to najpopularniejsza restauratorka w Polsce. Jej program "Kuchenne Rewolucje" bije rekordy oglądalności. Gwiazda podjęła zaskakującą decyzję o swojej diecie. Co z jej dalszą karierą?

Patrycja Wieja, zwyciężczyni pierwszej edycji programu 'Projekt Lady' o swojej przemianie

Magda Gessler postanowiła zmienić dietę 

Magda Gessler uwielbiana jest przez Polaków. Świadczyć o tym mogą wyniki oglądalności jej programu "Kuchenne Rewolucje". Restauratorka przemierza Polskę robiąc rewolucje w restauracjach, które tego potrzebują. Niektóre odcinki choć są kontrowersyjne to i tak uwielbiane przez miliony. Dzięki niej niektóre knajpy naprawdę odbiły się od dna i teraz świetnie prosperują. 

Gessler słynie z wyszukanego smaku, ale nie boi się próbowania też zwykłych potraw. Jej praca wiąże się z ciągłym degustowaniem różnych rzeczy, jednak wkrótce to się może zmienić. Dlaczego? 

 

Magda Gessler postanowiła zostać wegetarianką 

Niektórzy mogliby się zastanawiać czy to żart, ale okazuje się, że nie. Magda Gessler za namową swojego syna Tadeusza postanowiła przejść na dietę wegetariańską o czym poinformował portal. Party.pl. Komu jeszcze Magda Gessler zawdzięcza zmiany w swoim jadłospisie?

Nie tylko Tadeuszowi, bo również moi przyjaciele lekarze twierdzą, że dieta wegetariańska minimalizuje ryzyko powstawania nowotworów. W związku z tym mocno ograniczyłam jedzenia mięsa. Moja dieta obfituje teraz głównie w warzywa i kasze. Uwielbiam awokado, pomidory, bakłażany, granaty, owoce mango i ubóstwiam maliny. Przez cały dzień piję też ciepłą wodę - powiedziała Magda Party.
 

Nie da się ukryć, że ta decyzja może szokować tym bardziej, że gwiazda TVN podczas swojej pracy niejednokrotnie musi jeść mięso. Niemniej jednak za postanowienia Magdy Gessler trzymamy kciuki. 

 

Myślicie, że w przyszłym roku to do niej będzie należała najbardziej spektakularna metamorfoza

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.