Honorata Skarbek kusi na wakacjach jak pantera. Dobrze wygląda?

Honorata Skarbek przed Świętami Bożego Narodzenia postanowiła jeszcze chwilę odpocząć. Wspólnie z chłopakiem wybrała się na Mauritus skąd raczy swoich fanów bardzo kuszącymi zdjęciami. Jest jeszcze chudsza?

FITNESS FIGHT na mięśnie brzucha

Honorata Skarbek na Maurirusie 

Piosenkarka postanowiła jeszcze na moment zapomnieć o świątecznym szaleństwie i wspólnie ze swoim chłopakiem Smolastym poleciała do iście rajskiego miejsca. Gwiazdy coraz częściej wybierają Mauritus i wybór w sumie w ogóle nas nie dziwi, bo jest tam naprawdę pięknie. 

 

Honorata Skarbek na początku tego roku zaskoczyła wszystkich, kiedy to zrzuciła ubrania i odsłoniła swój naprawdę umięśniony brzuch. Jak jest w tym roku? 

 

W tym roku Honka postanowiła zacząć kusić w modnej w tym sezonie panterce. Gwiazda założyła na siebie legginsy i bistonosz w tym samym deseniu. W oczy może rzucać się również jej wąska talia i płaski brzuch

Honorata Skarbek w bikini 

Będąc w tak cudownym miejscu, gdzie jest naprawdę gorąco, mogliśmy się spodziewać, że prędzej czy później piosenkarka pokaże się w bikini. Jak wygląda?

 

Na przestrzeni lat Honka zyskała miano fit girl, bo jej ciężka praca na siłowni przynosi naprawdę niesamowite efekty. Patrząc jednak na to zdjęcie mamy wrażenie, że gwiazda jeszcze mocniej schudła. W jednym z komentarzy Honorata napisała jednak, że się nie odchudza i nie sprawdza ile waży. 

Wiemy, ile ważą polskie gwiazdy

Dobrze wygląda? 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.