Przetakiewicz jadła burgera, a teraz pokazała, jak wyglądają jej nogi i pośladki

Joanna Przetakiewicz kilka dni temu skończyła 51 lat. Gwiazda choć już nie jest nastolatką nadal może pochwalić się boskim ciałem. Jej najnowsze zdjęcie rozgrzało Instagram do czerwoności.

FITNESS FIGHT na mięśnie brzucha

Joanna Przetakiewicz skończyła 51 lat 

Projektantka zalicza się do tego grona gwiazd, dla których wiek to tylko liczba. Niedawno Grażyna Wolszczak, która ma 60 lat pochwaliła się naprawdę szczupłym ciałem, a teraz Przetakiewicz odsłania nogi

Internauci już nie raz pisali, że to właśnie do niej należą najpiękniejsze nogi w polskim show-biznesie. Nie sposób się z tym nie zgodzić patrząc na najnowsze zdjęcie gwiazdy. 

 

Przetakiewicz kusi na nowym zdjęciu 

Joanna Przetakiewicz w sieci mocno promuje swoją akcję #eranowychkobiet. Fanki uwielbiają jej motywacyjne opisy pod zdjęciami i to, że gwiazda chce udowodnić, że kobiety, Polki są naprawdę wyjątkowe i nie muszą mieć kompleksów. 

Na nowej fotce Przetakiewicz pozuje w kusym body odsłaniającym jej pośladki i szpilkach, które jeszcze mocniej wydłużyły jej nogi. Efekt? Zobaczcie sami. 

 

Niektórzy fani są zachwyceni, inni zaś krytykują Przetakiewicz, że podpis do zdjęcia nie jest adekwatny do zdjęcia. Tak czy inaczej nie można zarzucić projektantce, że nie wygląda dobrze, bo takiej figury pozazdrościć jej mogą młodsze koleżanki. Doskonale wiemy, że gwiazda regularnie trenuje i zdrowo się odżywia żeby utrzymać taki efekt. Ostatnio jednak pozwoliła sobie na małe odstępstwo od diety

 

Fotkę skomentowały Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska, które jednogłośnie stwierdziły, że raz na jakiś czas można pozwolić sobie na frytki i burgera, tym bardziej jak się żyje na takich obrotach jak Joanna Przetakiewicz. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.