Ile centymetrów w talii ma Doda?

Doda niedawno przyznała się do tego, że pomniejszyła sobie biust. Po zabiegu jej sylwetka wydawała się jeszcze szczuplejsza. Teraz na Instagramie zdradziła ile ma centymetrów w talii.

FITNESS FIGHT na mięśnie brzucha

Doda pomniejszyła biust

Jakiś czas temu Doda na Instagramie oświadczyła swoim fanom, że zdecydowała się na zabieg pomniejszenia biustu. Fani dopytywali dlaczego to zrobiła, w końcu jej piersi jeszcze kilka lat temu przez wielu uważane były za jej znak rozpoznawczy. Piosenkarka krótko wytłumaczyła, że po prostu jej się znudziły. Nie da się nie zauważyć, że od dłuższego czasu Doda stawia na bardzo naturalny look, nie maluje się, nie przedłuża włosów, a teraz jeszcze to. Większość jej fanów jest zachwycona nowym wyglądem i stylem bycia swojej idolki. 

 

Ile centymetrów w talii ma Doda? 

Wielu fanów piosenkarki nie raz pytało ja o to ile waży. Doda jakiś czas temu postanowiła odpowiedzieć na nurtujące pytanie. Ile więc waży? Otóż z jej odpowiedzi dowiadujemy się, że od jakiś trzech lat niezmiennie 53 kilogramy. Biorąc pod uwagę fakt, że ma prawie 170 cm wzrostu to jest naprawdę szczupła. 

 

Niedawno Doda na swój Instagram wrzuciła zdjęcie z sesji zdjęciowej. Widzimy na nim jak ktoś trzyma Dodę w talii. Z podpisu pod zdjęciem dowiadujemy się ile centymetrów tam ma piosenkarka. 

Na sesji. TAK,JEST TO 60 cm w talii bitches - napisała Doda.
 

Według niektórych idealne wymiary kobiety to 90-60-90. W takim razie gwiazda z pewnością patrząc po wymiarach talii może zaliczać się do tego grona. 

53 kg vs 55 kg. Polska blogerka pokazuje prawdę o naszej wadze

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.