KFC wprowadza do swojego menu wegetariańskiego burgera. Czym zastąpili mięso?

Sieć KFC postanowiła wyjść swoim wegańskim klientom na przeciw i wprowadziła do swojej oferty wegetariańskiego burgera, który już od 7 maja trafił do oferty KFC w całej Polsce. Sprawdźcie, czym sieć restauracji fast-food zastąpiła mięso.
Zobacz wideo

Już jakiś czas temu pisałyśmy o tym, że McDonald’s wprowadza do swojej oferty wegańskie i wegetariańskie alternatywy dla burgerów oraz nuggetsów. Niestety, na chwile obecną nie można spróbować ich w naszym kraju. Co ciekawe, coraz więcej osób w Polsce przyznaje, że świadomie wykluczyło ze swojej diety mięso oraz inne produkty odzwierzęce. Mimo to, oferta dań wegetariańskich i wegańskich w popularnych sieciach typu fast-food jest niewielka. W ostatnim czasie, szwedzki gigant - Ikea - ogłosił, że do swojej oferty wprowadza wegańskie lody, które dołączą do wegetariańskich hot-dogów i klopsików. Za modą na dietę roślinną podąża także jeden z najpopularniejszych fast foodów na świecie, czyli KFC. Bowiem już od 7 maja 2019 roku, w sieci restauracji możemy spróbować wegetariańskiego burgera i to we wszystkich restauracjach w Polsce.

KFC wprowadza do oferty wegetariańskiego burgera

Wegetariański burger Halloumi to nowość w menu KFC. Czym zastąpiono w nim mięso? Jak sama nazwa wskazuje, KFC zastąpiło w nim kawałki mięsa właśnie serem Halloumi. Co oprócz tego znajdziemy w kanapce? Sałatę, rukolę, pomidorki koktajlowe oraz czerwoną cebulę, a całość dopełnia sos truflowy. Ponadto Vege Halloumi dostępny będzie również w formie kultowego już Twistera.

Zadowolenie naszych Gości od zawsze jest naszym jest naszym priorytetem, satysfakcję z wizyty czy też dostawy KFC gwarantujemy dzięki wysokiej jakości produktów, w przystępnych cenach przy wysokiej jakości obsługi. Od lat dbamy również o potrzeby Gości, którzy na co dzień nie jedzą mięsa, którzy mogą w naszych restauracjach zamówić produkty w wersji wegetariańskiej, w której kawałki soczystego kurczaka można zastąpić chrupiącym plackiem ziemniaczanym. Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, postanowiliśmy poszerzyć ofertę bezmięsną wprowadzając burgera oraz twistera z serem halloumi. Jesteśmy przekonani, że ta opcja trafi w gusta naszych gości – mówi Dusan Fol'ta , President KFC Poland.

Myślicie, że wegetariańska nowość w menu KFC okaże się prawdziwym hitem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.