Ubierz się na fitness za mniej niż 300 zł

Jeżeli martwisz się, że dobrze dobrany strój na fitness pochłonie całe oszczędności, to mamy na to radę. Pokazujemy trzy zestawy strojów na fitness, a za każdy z nich nie zapłacisz więcej niż 300 zł.

Wielki test butów sportowych. Nike, adidas, Reebok, Puma...

Przyjrzeliśmy się ofertom sklepów internetowych, gdzie możesz znaleźć markowe, dobrej jakości ubrania i obuwie w dużo przystępniejszych cenach. Być może masz już upatrzone idealne buty do biegania, albo na siłownie, a może znalazłaś bluzkę z doskonałej jakości, oddychającej tkaniny, ale w obu przypadkach cena cię przerosła? Prezentujemy trzy nasze propozycje, za które nie zapłacisz powyżej 300 zł, a świetnie sprawdzą się do wybranej przez ciebie aktywności.

Propozycja za około 277 zł

Dobrej jakości koszulka i spodnie od firmy Nike stanowią podstawę dla stroju, który sprawdzi się w większości przypadków. Doskonały do treningów fitness, jak i ćwiczeń na siłowni.

Propozycja za około 277 zł Propozycja za około 277 zł  kolaż: Okazje.info kolaż: Okazje.info

źródło: Okazje.info

Zestaw za około 290 zł

W tym cztero-elementowym zestawie postawiliśmy na dobrej jakości, lekkie buty idealne do biegania, ale nie tylko. Odzież z termoaktywnej tkaniny świetnie sprawdzi się przy dużym wysiłku.

Zestaw za około 290 złZestaw za około 290 zł kolaż: Okazje.info kolaż: Okazje.info

źródło: Okazje.info

Torba + strój na fitness za około 294 zł

W najdroższym zestawie dodaliśmy sportową torbę, która doskonale pomieści resztę zestawu. Lekki strój sportowy, który proponujemy za niecałe 300 zł, dobrze sprawdzi się też do ćwiczeń na zewnątrz. Idzie lato, więc warto skorzystać z tej możliwości.

Torba + strój na fitness za około 294 złTorba + strój na fitness za około 294 zł kolaż: Okazje.info kolaż: Okazje.info

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.