Trening, który zrobisz w łóżku. Pomoże ci się rozbudzić i spalać kalorie przez cały dzień

Masz wyrzuty sumienia, bo znowu sfolgowałaś i skusiłaś się wieczorem na pizze? A może wstałaś rano i chcesz się rozbudzić, ale niekoniecznie masz ochotę na przebieranie się w strój sportowy i robienie treningu? W takim razie trening w łóżku jest dla Ciebie!

Możesz zostać w piżamie. Zrób tych kilka ćwiczeń, a nie będziesz potrzebowała porannej kawy! Potrzebujesz tylko 5 minut. Te 5 minut nakręci twój metabolizm i doda ci energii. W dodatku od samego rana będziesz cieszyła się dobrym humorem. A więc zamiast włączać kolejną 5 minutową drzemkę bierz się do roboty! 

unoszenie bioder, ćwiczenia na nogiunoszenie bioder, ćwiczenia na nogi unoszenie bioder, ćwiczenia na nogi

1. Unoszenie bioder

Leżąc na łóżku ugnij nogi. Pamiętaj, aby trzymać stopy pod kolanami, a nie z przodu. Unoś biodra do sufitu, napinając mięśnie brzucha i ściskając pośladki. Wytrzymaj chwilę i wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 3 serie po 15 powtórzeń. 

Kasia DziurskaKasia Dziurska Daniel Koper

2. Unoszenie bioder na jednej nodze

Leżąc ugnij nogi w kolanach.Następnie jedną nogę unieś do góry. Wypychaj biodra do góry i opuszczaj w dół wykonując 15 powtórzeń w 3 seriach. Następnie zmień nogę. Głowa powinna swobodnie leżeć na podłodze.  Wykonując wymach nogą, pamiętaj o mocnym wydechu.

Trening z obciążeniem własnego ciałaTrening z obciążeniem własnego ciała Karolina Brzuszczyńska

3. Podpór przodem z przejściem do psa z głową w dół

W podporze przodem wykonaj pompkę. Następnie przejdź do pozycji psa z głową w dół. Wykonaj 3 serie po 15 powtórzeń. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.