Czy warto prowadzić zdrowy tryb życia? Ewa Chodakowska mobilizuje obserwatorów: Bądź ze sobą szczera

Ewa Chodakowska zauważa, że każdy z nas ma chwile zwątpienia, kiedy nie wie, czy jego działania mają sens. Jak wtedy reagować? Czy przerzucenie się na zdrowy tryb życia ten sens posiada?

Ewa Chodakowska codziennie mobilizuje tysiące osób do działania poprzez swoje social media. Trenerka zdaje sobie sprawę, że nie każdego dnia jesteśmy tak samo energicznie i pozytywnie nastawieni do działania. W takich chwilach Ewa radzi na chwilę się zatrzymać i pomyśleć o tym, dlaczego wprowadzamy zdrowy tryb życia.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska pokazała różne wersje swojego brzucha

Ewa Chodakowska o zdrowym trybie życia: Zastanów się nad tym

Na pewno każdy z nas miał kiedyś moment, kiedy każde swoje działanie dawał pod wątpliwość. Trzymanie się zdrowej rutyny nie zawsze jest łatwe. Aby cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem, trzeba włożyć trochę wysiłku w to, co się robi. Co jednak, jeśli zupełnie straciliśmy poczucie sensu?

Zastanów się nad tym, jaki styl życia prowadzisz obecnie i z czego wynikają popełniane przez ciebie błędy. Bądź ze sobą szczera. Odpowiedz sobie na pytanie, które z nich to realne przeszkody, a które to wymówki? Bo wiesz, zgodzę się że nie miałaś wpływu na przykład na zwyczaje żywieniowe wyniesione z domu. Ale masz wpływ na to, czy spróbujesz je teraz zmienić, czy też nie - tłumaczy Ewa.

W drodze do zdrowego trybu życia często możemy napotkać na przeszkody, na które nie mamy wpływu. Jednak praca nad sobą pozwala na wprowadzanie zdrowych zmian i kontrolowanie wybranych sfer życia, które zależą od naszych codziennych wyborów.

Są sytuacje, na które nie mamy wpływu, ale z drugiej strony wiele kwestii leży w naszych rękach. Bądź za siebie i swoje szczęście odpowiedzialna - mobilizuje Chodakowska.

Czy warto wprowadzać zdrowe zmiany w życie codzienne? Oczywiście! W końcu pracujemy na własne dobre samopoczucie, poprawę zdrowia i wzmocnienie kondycji. Jeśli sami będziemy mieć więcej energii, z większą łatwością pomożemy innym. Kilka mobilizujących słów od ulubionej energii z pewnością przyda się w chwilach zwątpienia.

Więcej o: