Laura schudła 58 kilogramów w ciągu dwunastu miesięcy. Dziś trenuje kulturystykę. Niesamowita przemiana!

Laura przez długi czas miała niewłaściwą relację z jedzeniem, która spowodowała, że kobieta osiągnęła wagę zagrażającą jej zdrowiu. Dziś wspiera dziewczyny o podobnych zaburzeniach.

Laura Micetich przez długi czas przez swoją wagę miała przezwisko "Żelaznej Olbrzymki" W pewnym momencie kobieta ważyła 145 kilogramów. W momencie, kiedy nadwaga zaczęła stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, Laura znalazła motywację, aby zrzucić nadprogramowe kilogramy. Jej przemiana zajęła dwanaście miesięcy, co dla wielu osób wydaje się mało spektakularne. Laurze pozwoliło to jednak na zwiększenie pewności siebie i kompletne odmienienie swojego życia.

Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się"

Waga Laury wymknęła się spod kontroli. Wszystko przez niezdrową relację z jedzeniem

Micetich długo walczyła z tym, aby w końcu zmienić sposób, w jaki się odżywia. Dziewczyna potrafiła kiedyś codziennie na śniadanie zjadać kilka pączków. Unikała wszelkiej aktywności fizycznej, a zjadanie ogromnych ilości słodyczy i fast foodów było jej codziennością.

W pewnym momencie powiedziała jednak dość. Zamiast zajadać stres, postanowiła zapisać się na siłownię i stopniowo zmieniać treningi, sięgając po coraz cięższe ciężarki. Do tego ograniczyła niezdrową żywność i wyszukiwała apetycznie wyglądające, ale jednocześnie zdrowe przepisy. Poddała się również operacji zmniejszenia żołądka, kiedy pojawiła się taka możliwość.

W międzyczasie trening siłowy spodobał się Laurze na tyle, że postanowiła podejść do sprawy na poważnie. Zainteresowała się kulturystyką do tego stopnia, że obecnie prowadzi Instagram i kanał na YouTubie dotyczący tej tematyki. Nie zapomina jednak o tym, jak wyglądały początki zrzucania nadprogramowej wagi i wspiera osoby, które walczą z podobnymi problemami. Bardzo często zwraca uwagę na to, że zejście z ponad stu kilogramów nie jest czymś, co osiągniemy w kilka tygodni. To ogrom włożonej pracy, która zajmuje znacznie więcej, niż możemy wyczytać w sieci. Nagły szybki spadek wagi może być tak samo szkodliwy dla zdrowia, co nadwaga.

 
Więcej o: