Vanessa Hudgens pokazała ćwiczenie, które wykonuje, aby rozluźnić napięcie nerwowe. Tego się nie spodziewaliśmy

Vanessa Hudgens opublikowała na Instagramie nagranie, na którym wykonuje ćwczenie obniżające poziom stresu. To nie jest trening dla początkujących - wymaga użycia porządnej siły!

Vanessa Hudgens dba o swoje ciało, a siłownię odwiedza tak często, jak na to jej pozwala jej grafik. Gwiazda "High School Musical" próbuje różnych ćwiczeń, aby nie popaść w rutynę. Jednym z ostatnich opublikowanych postów przez celebrytkę na Instagramie jest wideo, na którym Vanessa wykonuje naprawdę trudne zadanie - wymaga świetnej kondycji i ogromnej siły!

 

Vanessa Hudgens w treningu z piłką lekarską - to tylko wygląda na proste!

Ruch w wykonaniu aktorki wygląda na prosty do powtórzenia - nic bardziej mylnego! Takie uderzanie piłki lekarskiej z rozmachu wymaga mocnych i wytrenowanych mięśni. Vanessa po trzydziestu powtórzeniach uśmiecha się do kamery, łapiąc oddech po tym wycisku.

Czasami po prostu trzeba trochę odpocząć - napisała Hudgens pod materiałem wideo.

Jeśli takie ćwiczenie dla gwiazdy jest rodzajem odpoczynku, jesteśmy ciekawe, jak wyglądają całe zajęcia. Z pewnością jest to prawdziwa torpeda! Niektóre z nas już po tej serii byłyby naprawdę zmęczone.

Korzyści treningu z piłką lekarską

Piłkę lekarską na pewno kojarzymy z zajęć wychowania fizycznego z lat szkolnych. Jest to świetne akcesorium do ćwiczeń w każdym wieku. Piłkę możemy wykorzystać na wiele różnych sposobów - do ćwiczeń rotacyjnych, siłowych, do wzmocnienia pozycji russian twists, czy tak jak Vanessa, przymocować ją do liny oporowej w celu szybkich rzutów łączących ruchy wahadłowe i obrotowe, tworząc trening siłowo-wytrzymałościowy. Włączenie piłki lekarskiej do zajęć ruchowych poprawi naszą kondycję, wzmocni mięśnie i pomoże w szybszym spalaniu kalorii. Pamiętajmy jednak, aby stopniowo wprowadzać nowe ćwiczenia, uważając na jej ciężar, aby uniknąć przetrenowania czy zbędnych zakwasów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.