Ewa Chodakowska udostępniła jadłospis na tydzień. Trenerka przypomina o zdrowej diecie podczas treningów

Ewa Chodakowska zwraca uwagę, że aby treningi przyniosły zamierzane efekty, należy pilnować diety. Trenerka podzieliła się na Instagramie przykładowym jadłospisem na cały tydzień.

Ewa Chodakowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich trenerek fitness. Na Instagramie gwiazdy można znaleźć wiele inspiracji, między innymi treningi oraz proponowane zdrowe posiłki. Chodakowska stara się zachęcić swoich fanów do aktywnego trybu życia. Aby przygotować obserwatorów na nadchodzący tydzień, postanowiła podzielić się fit przepisami na cały tydzień. 

 

Ewa Chodakowska zwraca uwagę na zdrowe odżywianie

Treningi to nie wszystko - aby ćwiczenia przynosiły pożądane efekty, a także, aby mieć potrzebne do nich pokłady energii należy regularnie spożywać pełnowartościowe posiłki. Z tego względu Chodakowska postanowiła udostępnić swoim obserwatorom na Instagramie przykładowy jadłospis na cały tydzień. Zróżnicowane i bogate w potrzebne składniki odżywcze dania stanowią podstawę przy dbaniu o sylwetkę. Trenerka zwraca uwagę, że najlepiej działa indywidualnie ułożony jadłospis przez dietetyka, który dostosuje nasze zapotrzebowanie do trybu życia. Fanki zostawiają pozytywne komentarze pod zamieszczonym postem:

Korzystam, zapisuję. Dziękuję ci Ewa za to, co robisz. Każdego dnia czekam z niecierpliwością na Twoje posty.
Wow, Ewa jak Ty o nas dbasz! Dochodzi północ, a Ty jadłospisy wrzucasz i plan treningowy, dzięki Ci za to, jesteś wielka!

- czytamy pod wpisem trenerki. Jednym z polecanych przepisów jest pomysł na zdrowy podwieczorek w formie koktajlu, który zawiera 227 kalorii:

szpinak - garść (20 g)
banan, obrany - średnia sztuka (120 g)
mleko migdałowe lub inne roślinne - szklanka (250 g)
maliny mrożone - mała porcja (50 g)
Zmiksuj wszystkie składniki w blenderze

- przepis jest bardzo prosty, zawiera wiele witamin i jest świetną propozycją na zastrzyk energii w ciągu dnia. 

Ewa Chodakowska motywuje do treningów i przypomina o trwającym wyzwaniu

Jeszcze przez 21 dni fani ćwiczeń, autorstwa trenerki fitness, mogą wziąć udział w wyzwaniu "Pośladki z Chodą", do którego zachęca Chodakowska. Dieta z treningami może przynieść naprawdę świetne efekty. 

Podejmuję wyzwanie - do świąt trzymam dietę i treningi. Zobaczymy, jak to pójdzie. Skalpel robi się codziennie

- czytamy wypowiedź jednej z fanek Ewy. Jak widać, trenerka potrafi zmotywować i zachęcić do działa. 

Jak ćwiczyć plecy? Zobacz ćwiczenia zalecane przez Kasię Dziurską:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.