Anna Lewandowska zaczyna walkę z hejterami. Stworzyła specjalną kampanię

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej wpływowych gwiazd w Polsce. Tym samym jest ona narażona na ogromny hejt, który niestety często się na nią w sieci wylewa. Trenerka postanowiła powiedzieć temu stop.

Anna Lewandowska mówi stop hejtowi w internecie 

Anna Lewandowska przez swoją popularność często musi mierzyć się z hejtem. Internauci czasami wytykają jej najmniejsze błędy chociażby, jak to, że ostatnio uznali, że nie powinna pisać po angielsku, bo wcale nie zna tego języka. Choć w tym przypadku mogłoby się wydawać, że ma do siebie ogromny dystans, bo szybko zamknęła usta hejterce, w niektórych wypadkach nie jest to już takie proste. 

Anna Lewandowska nie umie języka angielskiego? Obserwatorka wytyka jej błędy: 'Oczy bolą'

Niestety, często bywa tak, że obrywa jej się nie tylko za to co ona robi, ale również za to co robi jej mąż. Tutaj przykładem może być mundial i zdjęcie z wakacji, które opublikował Robert. Pod postem na Instagramie internauci pisali bardzo złe rzeczy, czasem takie, które nie nadawałby się do jakiejkolwiek publikacji w mediach, nawet jako cytat. 

Hejt dotyka nie tylko osoby publiczne, na co Anna Lewandowska w poście na blogu także zwróciła uwagę. Bardzo podatne na hejt są młode osoby, które często przez negatywne komentarze popadają w depresję, a nawet decydują się na samobójstwo. takie historie w Polsce też już są nam znane, niestety. 

Trenerka postanowiła powiedzieć temu stanowcze STOP. 

Healthy Year by Ann 2019. Anna Lewandowska wypuściła nowy kalendarz. Ile kosztuje i gdzie go kupić?

Lewandowska rusza z nową kampanią

Póki co na blogu Healthy plan by Ann pojawił się wpis dotyczący hejtu. Czym jest, jak się objawia, kto hejtuje i dlaczego. Głównym powodem według Lewandowskiej może być zazdrość, poczucie niskiej wartości, stres, a także frustracja. 

Ważnym punktem w całym poście jest fakt, że hejt w bardzo dużej mierze dotyczy dzieci. 

Dzisiaj kilka słów o zjawisku, które dotyka niemal 50% internautów, a z raportu zrealizowanego przez IQS dla organizacji Global Dignity Poland wynika, że ofiarami i autorami hejtu bardzo często są dzieci. Według badania z 2017 r., którego wyniki przedstawił Rzecznik Praw Dziecka, wynika natomiast, że co trzeci nastolatek padł ofiarą hejtu internetowego, a co piąty z nich sam stosował hejt wobec innych…- pisze Anna Lewandowska na blogu.

Na swoim Instagramie trenerka ogłosiła, że już w przyszłym roku rusza z nową kampanią. Jak narazie to jest jedyna informacja, którą podzieliła się ze swoimi fanami i nie wiemy, jak cała kampania będzie wyglądać, a także jak będzie przebiegać.

Anna Lewandowska zaczyna walkę z hejterami. Stworzyła specjalną kampanięAnna Lewandowska zaczyna walkę z hejterami. Stworzyła specjalną kampanię www.instagram.com/annalewandowskahpba/


 

Mimo wszystko temat hejtu jest bardzo powszechny i niebezpieczny, dlatego warto coś z nim zrobić. 

Swoje poparcie dla akcji wyraziła również Marina Łuczenko-Szczęsna, która opublikowała post Lewandowskiej na Instastory. 

Anna Lewandowska znowu skrytykowana. Jedna z obserwatorek kpi z nazwy jej projektu

Roma Gąsiorowska wygląda, jak trenerka fitness. To zasługa teamu Anny Lewandowskiej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.