Edyta Pazura znalazła nowego guru fitnessu. Nie jest to Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska

Edyta Pazura od zawsze może pochwalić się piękną, szczupłą sylwetką. Jakiś czas temu wzięła udział w obozie Anny Lewandowskiej. Teraz przyznaje, że ma nowego guru od fitnessu. I nie jest to największa konkurencja Ani, Ewa Chodakowska. Więc kto?

Edyta Pazura trenowała z Anną Lewandowską 

Rok temu końcówkę wakacji Edyta Pazura spędziła w Dojo Stara Wieś na obozie Anny Lewandowskiej. Żona Cezarego Pazury pochwaliła się na zdjęciu fenomenalną formą. Fani nie mogli wyjść z zachwytu, że można mieć takie ciało po dwóch ciążach. 

 

Co mówiła o Annie Lewandowskiej? 

Ania Lewandowska stworzyła wspaniałe miejsce i piękny czas dla ludzi od których bije dobra energia i pozytywne emocje. Jestem szczęśliwa, że mogłam być częścią tego projektu. Jednocześnie jestem dumna z siebie, że nie podaje się w walce o własne zdrowie i nawyki. Sport stał się nieodzowną częścią mojego życia. Czuje się jak mała dziewczynka; tak jak wtedy, kiedy trenowałam koszykówkę - pisała Edyta na swoim Instagramie.
 

Kilka miesięcy później Edyta poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka. 

Edyta Pazura znalazła nowego guru fitnessu 

W zastraszająco szybkim tempie Pazura wróciła do znakomitej formy po trzecim porodzie. Fani nie mogli wyjść z zachwytu, a gwiazda chętnie chwaliła nowymi zdjęciami w swoich social mediach. Biorąc pod uwagę fakt, że zachwycała się nad Anną Lewandowską można było się spodziewać, że to ona jest jej guru. Nic bardziej mylnego. W najnowszym poście na Instagramie Edyta Pazura pisze:

Forma po ciąży... to pytanie, które najczęściej padało w komentarzach i Waszych wiadomościach. Ja właśnie dzisiaj wróciłam do gry i zaliczyłam pierwszy trening  Najważniejsze to pokochać ruch i obrać własną i zarazem najlepszą drogę utrzymania pięknej sylwetki. Ja zaliczam 2-3 razy w tygodniu siłownie ( w zależności jak mała Rita pozwoli) oraz dodatkowo wieczorami jak już wszyscy pójdą spać @tracyandersonmethod. Tę niesamowitą metodę ćwiczeń, odkryłam jeszcze przed zajściem w ciąże, dzięki mojej amerykańskiej koleżance. Na czym polegają ćwiczenia Tracy? Nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć, ale są niesamowicie efektywne, a ona stała się moim GURU wszystko opowiem podczas odcinka na YouTube :)
 

Kim jest Tracy Anderson? 

Tracy Anderson jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich trenerek. Jest guru fitnessu dla zagranicznych aktorek i piosenkarek. Pod jej okiem trenowały Gwyneth Patrol, Madonna, Kim Kardashian czy Alessandra Ambrosio. Na swoim Instagramie chętnie publikuje zdjęcia, na których chwali się boskim ciałem i krótkie wideo z treningami. Dodajmy, że amerykańska trenerka ma 43 lata! 

 
 

Lepsza od Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej? 

Katarzyna Skrzynecka ma najbardziej umięśnionego męża w show-biznesie. Marcin Łopucki jest kulturystą

Katarzyna Nosowska będzie odchudzała się z Ewą Chodakowską "Modelką raczej nie zostanę, ale będę szybciej szła"

 

Agnieszka Sienkiewicz żegna lato w bikini "Jak widać nie spędziłam go na ćwiczeniach z Chodakowską"

Sposób Jennifer Lopez na umięśnione ciało? To nie dieta, a specjalny trening

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.