Spocona Weronika Książkiewicz po treningu z Anną Lewandowską "Dziękuje Ci za to że jesteś"

Weronika Książkiewicz w Dojo Stara Wieś była po raz pierwszy. Aktorka tuż po obozie wrzuciła zdjęcie z Anną Lewandowską, pod którym jej podziękowała. Za co?

Anna Lewandowska zakończyła kolejny obóz w Dojo Stara Wieś 

Camp by Ann. Gwiazdy na obozie Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska wielokrotnie powtarzała, że obozy w Dojo Stara Wieś są dla niej czymś wyjątkowym. Okazuje się, że nie tylko trenerka czerpie z nich ogromną przyjemność, ale również przybyłe uczestniczki. Wiele z nich w swoich social mediach publikuje zdjęcia z żoną Roberta Lewandowskiego, pod którymi pisze, że był to "magiczny czas".

 

Również coraz więcej gwiazd decyduje się na odbycie takiego obozu. W tym roku w Dojo Stara Wieś była Zosia Ślotała, Agnieszka Woźniak-Starak, Dominika Grosicka i Weronika Książkiewicz, która przyjechała po raz pierwszy. Ta ostatnia dodała na swój profil zdjęcie z Anną Lewandowską po treningu i dodała obszerny podpis, w którym dziękuje trenerce. 

Anna Lewandowska ma nowego trenera. Fani: "Zaraz cały team Chodakowskiej się przeniesie"

Weronika Książkiewicz po treningu z Anną Lewandowską 

Weronika Książkiewicz w tym roku zaskoczyła wszystkich, kiedy zrzuciła swoje ubrania i pokazała się w bikini. Na jej brzuchu mogliśmy zobaczyć niesamowity sześciopak, którym do tej pory aktorka się nie chwaliła. 

Weronika Książkiewicz podczas sesji zdjęciowej pochwaliła się niesamowicie wyrzeźbionym brzuchem. Wiedzieliście, że aktorka jest w tak dobrej formie?

Gwiazda w tym roku po raz pierwszy brała udział w obozie Anny Lewandowskiej. Po zdjęciu, które opublikowała możemy stwierdzić, że trenerka dała jej nieźle w kość. Co napisała pod zdjęciem? 

Aniu myślałam co mam napisać ale nie mogę znaleźć odpowiednich słów ktore oddadzą to co mam w tej chwili w głowie i w sercu , to co dostałam i to co sama wywalczyłam... Dziekuje Ci za to za jestes , jaka jestes i za to czym sie nieustannie dzielisz. Ps: i tak bedą gadać wiec nie daj sie dłużej prosić i zarezerwuj mi całe Dojo na następny Camp
 
Dałaś czadu!!!! Brawo <3- skomentowała zdjęcie Anna Lewandowska. 

Część z fanów nie poznała na tym zdjęciu Anny Lewandowskiej, ale i tak większość z nich zachwycała się formą Weroniki Książkiewicz. Trzeba przyznać, że gwiazda jest naprawdę szczupła. 

Myślicie, że Anna Lewandowska zaszczepiła w aktorce sportowego bakcyla i od teraz będzie regularnie jeździć z nią na obozy? Przypomnijmy, że Zosia Ślotała dzięki Annie Lewandowskiej zdecydowała się zacząć trenować karate! 

Anna Lewandowska wprowadziła do oferty energetyki. Ile kosztują i gdzie kupić?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.