Biustonosze sportowe do 150 zł - wygodne, funkcjonalne modele idealne na trening

Od teraz uciskające fiszbiny i niewygodne zapięcia to przeszłość! Biustonosz sportowy idealnie przylegający do ciała zapewni ci maksimum komfortu i to nie tylko podczas ćwiczeń. Sprawdź nasze propozycje na każdą kieszeń!

Do 50 zł

Pożegnaj się z uciskającymi fiszbinami i niewygodnymi zapięciami. Biustonosz sportowy zapewni ci komfort, którego tak bardzo potrzebujesz! Lekki, dopasowany do ciała model to świetna alternatywna dla tradycyjnego stanika. Co najważniejsze, przyda ci się nie tylko na treningi! Noszenie klasycznego biustonosza na co dzień może dać się z czasem we znaki, dlatego zrób sobie chociaż jeden dzień odpoczynku i postaw na lekki, dopasowany do ciała model sportowy. Sprawdź nasze propozycje w niewielkiej cenie i wybierz biustonosz idealny dla siebie!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Do 100 zł

Dobrze dobrany biustonosz jest jak twoja druga skóra - praktycznie go nie czujesz. Pamiętaj jednak, że nie możesz pozwolić sobie na kupno byle jakiego modelu, więc zanim wybierzesz idealny fason, zwróć uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim upewnij się, że pas dobrze przylega do ciała i trzyma się w miejscu. Jeśli unosi się za każdym razem, kiedy podniesiesz ręce lub podskoczysz, nie bierz takiego modelu pod uwagę. Pamiętaj również, że biustonosz nie może być zbyt ciasny - swoboda oddychania podczas treningu to priorytet.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Do 150 zł

Są dwa rodzaje biustonoszy sportowych, na które warto zwrócić uwagę: z fiszbinami i a’la top. Jeśli wybierasz ten pierwszy, zwróć uwagę, czy nic cię nie uwiera, a biust w całości mieści się w miseczce. Jeśli jest coś, co sprawia ci dyskomfort, biustonosz prawdopodobnie jest za mały. Zwróć również uwagę na ramiączka. Najlepsze są szerokie i miękkie, ponieważ nie wbijają się w ramiona i plecy. W modelu z fiszbinami możesz je również z łatwością regulować. Sięgnij po model w ulubionym kolorze i ciesz się udanym treningiem!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Więcej niezawodnych biustonoszy sportowych w niskiej cenie znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.