Niesamowita metamorfoza młodej gwiazdy fitnessu. "Pamiętajcie że wszystko jest możliwe, ale musicie pamiętać o tym przez 365 dni w roku"

Monika Bodalska jest 18-letnią gwiazdą fitnessu, która ma na swoim koncie sporo osiągnięć. Na swoim Facebooku pochwaliła się metamorfozą, którą przeszła. Efekty wprawiają w osłupienie!

Monika Bodalska  ma zaledwie 18 lat i szturmem zdobywa kolejne trofea. Pozostawia przy tym swoje rywalki daleko w tyle.

Młoda gwiazda fitness opowiedziała nam o początkach swojej kariery i najnowszej pasji, która pochłania ją bez reszty.

Początek mojej przygody ze sportami sylwetkowymi miał miejsce 2 lata temu, gdy zapisałam się do klubu fitness. Uczęszczałam wtedy na grupowe zajęcia, a dodatkowo kilka razy w tygodniu biegałam. Po upływie kilku miesięcy zaczęłam interesować się zdrowym odżywianiem i treningiem siłowym kształtującym różne partie mięśniowe. Pomysł wzięcia udziału w zawodach bikini fitness pojawił się, gdy poznałam na siłowni dziewczynę, która właśnie szykowała się do kolejnego startu. Pojechałam obejrzeć jej występ i zakochałam się w tym sporcie
Wykonuje 4 treningi w tygodniu. Każdy z nich jest podzielony na konkretne grupy mięśniowe. Zazwyczaj podczas jednej sesji treningowej robię ćwiczenia na trzy partie. Po każdym treningu wykonuje 30 minut ćwiczeń kardio, głównie na orbitreku.

Więcej o Monice przeczytasz TUTAJ

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.