Karolina Pisarek wystąpi w czwartej edycji show "Ameryka Express". Wiemy, kto będzie jej towarzyszyć

Karolina Pisarek w końcu mogła się podzielić długo utrzymywaną w tajemnicy informacją. Gwiazdę już niedługo znowu zobaczymy na małym ekranie. Tym razem wystąpi w "Ameryka Express".

Karolina Pisarek podzieliła się z fanami na Instagramie radosną informacją. Gwiazda "Top Model" wraca do telewizji. Niedługo modelkę będzie można oglądać w kolejnej edycji programu produkcji TVN "Ameryka Express"

 

Karolina Pisarek została uczestniczką "Ameryka Express"

Moi drodzy, to już oficjalne! Tak się cieszę, że mogę w końcu Wam o tym powiedzieć. Będę w następnej edycji Ameryka Express TVN!

- chwali się szczęśliwa modelka. Pisarek zdradziła, że w programie wystąpi w parze razem ze swoją przyjaciółką. Obserwatorzy również podekscytowani:

Ale super! Będę oglądać.
Mam nadzieję, że daleko zajdziecie.
Z tej edycji co będzie, to tylko ciebie rozpoznałam, reszty jakoś nie kojarzę. Kibicuje najmocniej!
O matko, tylko na to czekałam! Mam nadzieje że wygracie!

- czytamy wypowiedzi fanów pod zamieszczonym postem. 

Karolina Pisarek intensywnie trenuje na siłowni 

Na Instagramie modelki regularnie pojawiają się wpisy z treningów na siłowni. Pisarek ćwiczy pod czujnym okiem trenerki personalnej, Gosi Gałkowskiej. Jak widać, długie miesiące spędzone na siłowni miały konkretny cel - wyrobienie jak najlepszej kondycji do udziału w kolejnej edycji lubianego reality show. Pisarek spędzała na treningach wiele godzin, a jej sylwetka uległa zmianie. Modelka może pochwalić się zdecydowanie lepszą wytrzymałością i pięknie zarysowanymi mięśniami.

Mamy nadzieję, że intensywne treningi pomogły Karolinie i będziemy mogli długo śledzić jej przygodę na ekranach telewizorów. 

Karolina Pisarek próbuje swoich sił w boksie. Zobacz nagranie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.