Gosia Reysner wraca z kolejnym treningiem. Te proste ćwiczenia wykonasz w domu. Efekty są zachwycające

Gosia Reysner potrafi zmotywować swoich obserwatorów do ćwiczeń, pokazując proste układy, które nie wymagają specjalistycznego sprzętu na siłowni. Domowy trening w wykonaniu Reysner potrafi przynieść zaskakujące rezultaty.

Gosia Reysner codziennie wrzuca materiały do sieci. Tym razem członkini "Healthy Team" pokazała, jak wykonać trening całego ciała. Zestaw ćwiczeń nie wygląda na skomplikowany, a z pewnością przyniesie dobre efekty.

 

Gosia Resyner wykonuje w domu trening całego ciała

Zaprezentowany trening składa się z siedmiu ćwiczeń, które mamy wykonać w czterech seriach. Trening wykonujemy na czas; najlepiej jeśli na jedno ćwiczenie przeznaczamy 40 sekund, a na zmianę figury mamy kolejnych 10 sekund. Na zakończenie każdej serii robimy 30 sekundowy odpoczynek. Jak wykonać poszczególne partie treningu?

  • CRAB -  polega na podporze tyłem i wyrzucie jednej z rąk do góry w taki sposób, jaki został pokazany na wideo. Gosia zaznacza, że jeśli 40 sekund na jedną stronę to dla nas na razie za duży wysiłek, robimy 20 sekund na każdą z rąk.
  • BEAR CROWL/BREAK DANCER -  tę figurę zaczynamy od podporu przodem, następnie podnosimy jedną rękę i nogę, prostując ją w kolanie. Pamiętamy, by nie dotykać kolanami do podłoża.
  • GLUTE BRIDGE - do wykonania tego ćwiczenia kładziemy się na plecach, a nogi uginamy w kolanach. Następnie robimy wyrzuty nóg w górę w taki sposób, aby osiągnąć figurę świecy. Na zakończenie ćwiczenia odkładamy nogi do pozycji wyjściowej i unosimy do góry biodra.
  • PLANK TO DOWN DOG - ćwiczenie polega na połączeniu deski i "pozycji psa z głową w dół" (figury znanej z jogi).
  • DONKEY KICK - zaczynamy od podporu przodem, następnie robimy wyrzuty jedną nogą w górę, na koniec prostując nogę po skosie.
  • SUPERMAN -  ćwiczenie zaczynamy od położenia się na brzuchu.Kładziemy dłonie na głowie w taki sposób, aby łokcie znajdowały się na zewnątrz. W tym samym momencie podnosimy do góry nogi, którymi wykonujemy parę ruchów w powietrzu.
  • SCISSORS SIDE CRUNCH -  najpierw kładziemy się na podłożu i uginamy jedną nogę w kolanie. Kolejnym krokiem jest dotknięcie ręką do palców stopy po skosie, jednocześnie unosząc wyprostowaną nogę do góry. Aby zachować równowagę podpieramy ciało jedną ręką. Ćwiczenie wykonujemy na dwie strony.

Trening jest prosty do powtórzenia i świetnie zadziała na poszczególne partie mięśni. Przeprowadzony rano doda nam endorfin na cały dzień. Przed podejściem do treningu pamiętajmy o rozgrzewce! 

Mocne plecy? Zobacz trening Kasi Dziurskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.