Salma Hayek pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym. Może pochwalić się szczupłą talią i wyćwiczonym ciałem

Salma Hayek w tym roku skończyła 53 lata i wciąż wygląda zachwycająco. Aktorka pokazała zdjęcie, na którym pozuje w blasku słońca, ubrana tylko w skąpy strój kąpielowy.

Salma Hayek wciąż może pochwalić się ciałem dwudziestolatki. Wygląda niesamowicie i wciąż udowadnia, że pomimo 53 lat, cały czas jest w świetnej kondycji. Tym razem zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym. Gwiazda "Desperado" prezentuje się na nim doskonale, a jej fani nie kryją zachwytu. 

Salma Hayek pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym

Salma Hayek od zawsze wzbudzała niemało zainteresowania wśród światowych mediów. Jej gorący, meksykański charakter od lat rozgrzewa świat Hollywood. Również i jej nienaganna sylwetka wywołuje sporo emocji, tylko tych pozytywnych. Jej fani są znów zaskoczeni i zachwyceni, jak ich idolka dobrze wygląda w stroju kąpielowym. 

 

Na zdjęciu widać, że aktorka jest w świetnej formie i nie wstydzi się swojego ciała. Choć w tym roku skończyła już 53 lata, zupełnie po niej tego nie widać. 

Wyglądasz niesamowicie, naprawdę!
Jesteś numerem jeden.
Przepięknie!

- komentują zdjęcie fani. 

Salma Hayek intensywnie ćwiczy także jogę. Jak przyznaje, to właśnie dzięki niej nauczyła się pracy nad mięśniami i poznała szybki sposób na ich regenerację. Świadomość ciała jest dla aktorki niezwykle ważna. Stara na krótkie, ale regularne treningi. Ćwiczy od pięciu do siedmiu dni w tygodniu. Szczególnie upodobała sobie także ćwiczenia siłowe i interwałowe.  

Zagraniczne media już od dawna wspominają o tym, że Salma Hayek trenuje także na siłowni. Nie stroni od orzechów, ryb, a także soi i różnego rodzaju kasz. Choć gwiazda dba o linię, czekolady także nie odmawia.

 Także Cindy Crawford ćwiczy na siłowni. Jak wygląda jej trening? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.