Kayla Itsines, ulubiona trenerka gwiazd, zdradza szczegóły 10-minutowego treningu. Przynosi świetne efekty

Najpopularniejsza instruktorka fitness zdradza szczegóły 10-minutowego treningu, który przynosi niesamowite efekty. Na czym polega HIIT?

Kayla Itsines obecnie jest uważana za najpopularniejszą trenerkę fitness na świecie. Instruktorka zamieszcza na Instagramie wiele przykładowych wideo z ćwiczeniami oraz wskazówkami, jakie treningi przynoszą najlepsze efekty.

 

10-minutowy trening HIIT pozwoli Ci szybko spalić kalorie

Jak ćwiczyć poza siłownią? Kayla ujawnia, jakie treningi pozwolą na zachwycające efekty bez wychodzenia z domu. Do zaproponowanego treningu potrzebna jest jedynie piłka lekarska, którą można kupić online lub sklepie sportowym w przystępnej cenie. Nawet trenując poza siłownią można uniknąć monotonni. Wystarczy kilka trików. Itsines podaje plan ćwiczeniowy z piłką. 

Naprzemienne wypady z rosyjskim twistem - 10 powtórzeń na każdą stronę

Aby poprawnie wykonać tę kombinację ćwiczeń należy umieścić jedną stopę z przodu, jednocześnie uginając nogę w kolanie. Pamiętaj o wyprostowanych plecach. W tym samym czasie wykonuj skręty ramionami, trzymając piłkę lekarską. 

Podnoszenie nóg - 12 powtórzeń 

To ćwiczenie wykonujemy leżąc na plecach. Piłkę trzymamy nad głową, przy wyprostowanych rękach. W tym samym czasie podnosimy obie nogi do góry tak, aby uzyskać kąt prosty. Następnie opuszczamy równocześnie obie kończyny.

Pompki z wykorzystaniem piłki lekarskiej - 10 powtórzeń 

Ten rodzaj pompek jest zdecydowanie trudniejszy od ich tradycyjnej wersji. Przynosi również lepsze efekty. Oprócz wykonywania pompki trzeba zachować równowagę, trzymając dłonie na piłce, co wymaga użycia większej siły. Taki trening ćwiczy nie tylko mięśnie brzucha, lecz także ramiona i ręce. 

Szybki powrót do formy sprzed ciąży

Kayla Itsines zaskoczyła swoich obserwatorów niewiarygodnie szybkim powrotem do sylwetki sprzed ciąży. Na mediach społecznościowych gwiazda fitness podzieliła się swoim wymagającym treningiem, który pozwolił na tak spektakularną metamorfozę. Jej szybki powrót do formy jest też efektem ćwiczeń, jakie Kayla wykonywała w czasie ciąży. Fani niepokoili się wtedy, czy taki sposób życia nie zagraża dziecku. Trenerka uspokajała, że wszystko jest pod kontrolą. Na wiosnę tego roku powitała na świecie zdrową córeczkę. 

Szybki trening, który przynosi świetne efekty. Poznaj turbospalanie: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.