Joanna Jabłczyńska ma nietypowe, sportowe hobby. Jej kondycja robi wrażenie

Joanna Jabłczyńska już od dawna udowadnia, że mama dwójki dzieci także może znaleźć czas na uprawianie sportów. Aktorka w mediach społecznościowych chwali się swoimi kolejnymi, aktywnymi pasjami i zaskakuje swoich obserwatorów.

Joanna Jabłczyńska to znana polska aktorka, a prywatnie mama dwójki dzieci. Już od lat utrzymuje nienaganną sylwetkę i kondycję, głównie dzięki licznym aktywnościom fizycznych, których jest wielką fanką. Na swoim instagramowym koncie regularnie publikuje zdjęcia i filmiki, na których pokazuje swoje życie prywatne i zawodowe. Ostatnio postanowiła podzielić się ze swoim obserwatorami kadrem, na którym przedstawia swój ulubiony sport

Joanna Jabłczyńska pokazuje swoje sportowe hobby

Joanna Jabłczyńska jest bardzo aktywną osobą. Trenuje, występuje w filmach, serialach i wychowuje dwójkę dzieci. Ostatnio zamieściła na swoim instagramowym koncie zdjęcie, na którym chwali się, że już niedługo znów będzie miała okazję spróbować swoich sił na rowerze typu MTB. 

 

Jak widać, żaden sport nie jest aktorce straszny. Joanna Jabłczyńska już nie raz pokazała, że jest naprawdę wyćwiczona. Ostatnio mogliśmy podziwiać jej umięśniony brzuch. Już kilka lat temu aktorka zdradziła, że całkowicie wyeliminowała ze swojej diety produkty pochodzenia odzwierzęcego. 

Wiele lat jadłam mięso, ja je ze względów zdrowotnych wyłączyłam. Czasem robię wyjątki. Przeszłam do diety wegańskiej, ale zdarza mi się zrobić rosół, albo zjeść jajka czy owoce morza. Wszyscy weganie spalą mnie na stosie. Ciężko mnie zaszufladkować

- zdradziła kiedyś w jednym z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN". 

Joanna Jałbczyńska chętnie dzieli się ciekawostkami z planu zdjęciowego serialu, w którym występuje.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.