Joanna Jabłczyńska pokazała umięśniony brzuch. "Mogłabyś zawstydzić Annę Lewandowską"

Joanna Jabłczyńska jest chyba jedną z bardziej wysportowanych polskich aktorek. Na swoim Instagramie, chętnie dzieli się swoimi sportowymi osiągnięciami, ale także udostępnia relacje z podróży. Ostatnio opublikowała zdjęcie w bikini, na którym zachwyciła umięśnionym sześciopakiem.
Zobacz wideo

Joanna Jabłczyńska to polska aktorka, której największą popularność przyniosła rola Marty w serialu "Na Wspólnej". Oprócz aktorstwa, wielką pasją Joasi jest sport oraz zdrowy tryb życia, którym stara się zarażać także swoich obserwatorów na swoich mediach społecznościowych. Aktorka stroni raczej od pokazywania w internecie swojego życia prywatnego, jednak chętnie dzieli się z obserwatorami zamiłowaniem do aktywności fizycznej. Aktorka pasjonuje się kolarstwem, biega maratony, startuje w biegach z przeszkodami i nieustannie próbuje różnych innych dyscyplin. Dla aktorki dzień bez sportu jest dniem straconym, co widać po jej niesamowitej sylwetce.

Joanna Jabłczyńska pokazała umięśniony brzuch. "Mogłabyś zawstydzić Annę Lewandowską"

Ostatnio, na swoim Instagramie, Joanna Jabłczyńska opublikowała zdjęcie w bikini. Obserwatorzy od razu zauważyli fantastyczną sylwetkę aktorki oraz jej wyrzeźbiony brzuch. Trzeba przyznać, że Joasia wygląda naprawdę imponująco i chyba nigdy nie była w lepszej formie. W komentarzach pojawiło się mnóstwo słów zachwytu, a niektórzy stwierdzili, że brzuchem może zawstydzić samą Annę Lewandowską.

W kategorii "brzuch" mogłabyś zawstydzić Annę Lewandowską ;)
Jesteś boska!
Jaka figura!!!
 

Jak wygląda dieta Joanny Jabłczyńskiej?

Jak wiadomo, nawet najintensywniejszy trening nie da tak spektakularnych efektów bez odpowiedniej diety. Już kilka lat temu, Joanna Jabłczyńska opowiedziała o swojej diecie i zdradziła, że wykluczyła z jadłospisu produkty odzwierzęce. - "Wiele lat jadłam mięso, ja je ze względów zdrowotnych wyłączyłam. Czasem robię wyjątki. Przeszłam do diety wegańskiej, ale zdarza mi się zrobić rosół, albo zjeść jajka czy owoce morza. Wszyscy weganie spalą mnie na stosie. Ciężko mnie zaszufladkować" - powiedziała kiedyś w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.