Żelazko antycellulitowe - masaż, detoks i terapia światłem w jednym

Żelazko antycellulitowe to urządzenie do redukcji cellulitu i modelowania sylwetki, które wykorzystuje lipodermologię, elektrostymulację i chromoterapię.

Żelazko antycellulitowe - trzy zabiegi w jednym

Dzięki zabiegom z wykorzystaniem żelazka antycellulitowego możemy zredukować pomarańczową skórkę, wyszczuplić i ujędrnić sylwetkę, a także wzmocnić mięśnie i polepszyć ich kontur. Te efekty osiągniemy dzięki temu, ze urządzenie wykorzystuje synergiczne działanie trzech energii oddziałujących bezpośrednio na tkanki, co umożliwia jednoczesne wykonywanie aż 3 zaawansowanych zabiegów:

- masażu próżniowego (lipodermologii)

- elektrostymulacji TENS

- chromoterapii LED

Trzy metody zastosowane jednocześnie oddziałują na mięśnie, skórę i układ limfatyczny.

Czy cellulit można usunąć? Pytamy eksperta!

Lipodermologia wykorzystuje ciśnienie, które rozbija i rozmasowuje twarde złogi cellulitu oraz pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów z organizmu (znikają obrzęki), usuwa toksyny przyspieszając przepływ płynów limfatycznych między węzłami chłonnymi oraz działa ujędrniająco i drenująco.

Elektrostymulacja TENS pobudza mięśnie do pracy, dzięki czemu kształtuje je, wzmacnia oraz zmniejsza uczucie napięcia, a także zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry.

Chromoterapia LED to leczenie światłem. Terapia zakłada, że nasz organizm silnie oddziałuje na światło o określonej długości fali. Naświetlanie ciała odpowiednim kolorem (żelazko umożliwia wybór 7 kolorów, w zależności od wykonywanego zabiegu) wpływa na nasz stan psychiczny i fizyczny. Taka terapia oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie i wspomaga leczenie uszkodzonych komórek.

Dieta na cellulit. Co jeść, żeby się pozbyć pomarańczowej skórki?

Zabieg żelazkiem antycellulitowym polega na masowaniu ciała głowicą jedną z zalecanych technik i trwa około 20-30 minut w zależności od wybranego obszaru.

żelazko antycellulitoweżelazko antycellulitowe żelazko antycellulitowe żelazko antycellulitowe

Listę gabinetów, które oferują zabieg żelazkiem antycellulitowym znajdziesz na stronie abacosun.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.