Olga Frycz zdradziła swoje sposoby na zadbane włosy, skórę i paznokcie. Wystarczą te dwa produkty

Olga Frycz nie stroni od naturalności, aktorkę bardzo zobaczymy na zdjęciach bez makijażu czy idealnie ułożonej fryzury. Internautki zauważyły znaczącą poprawę jej włosów - Olga ma na to sprawdzone metody.

Olga Frycz zyskała sympatię wielu osób dzięki swej naturalności. Aktorka chętnie udziela się na Instagramie pokazując życie codzienne i często polecając swoim obserwującym ciekawe naturalne sposoby pielęgnacji. Ostatnio Olga dostaje mnóstwo pytań dotyczących tego, co zadziałało na poprawę jej włosów. Rzeczywiście, przeglądając zdjęcia wyraźnie widać, że wyglądają zdecydowanie lepiej. Frycz nie pozostawiła internautów w niepewności i na InstaStories zdradziła sekrety pielęgnacji.

Zobacz wideo Olga Frycz i siostry Bohosiewicz postanowiły wrócić do formy

Olga Frycz o sposobach na zadbane włosy, skórę i paznokcie

Frycz wyznała, że zdrowe, lśniące włosy zawdzięcza dwóm produktom, które również pozytywnie wpływają na skórę i paznokcie. Olga stosuje suplementy z biotyną oraz kolagen.

Włosy mam zdrowe, ale tak naprawdę dopiero od roku rosną mi mocniejsze i jest ich więcej - dodaje aktorka na Instagramie.

W jaki sposób Frycz przyjmuje kolagen? Okazuje się, że gwiazda "Domu nad Rozlewiskiem" wybrała jego płynną wersję. Pierwsze efekty zauważyła już po dwóch miesiącach stosowania!

Kolagen i biotyna - klucz do urody?

Wypadające włosy i cera pozbawiona blasku to częste problemy, z którymi można skutecznie walczyć. Oczywiście najpierw powinniśmy przyjrzeć się naszej diecie, która odgrywa kluczową rolę we wzmocnieniu się włosów i odbudowie skóry. Czasem jednak warto się wspomóc suplementami, które przyspieszą zachodzące procesy. Dlaczego tak często słyszymy o kolagenie i biotynie? Kolagen stymuluje cebulki naszych włosów, jednocześnie poprawiając ich strukturę, a także tworzy warstwę ochronną, która zmniejsza wypadanie kosmyków. Kolagen jest też jednym z najważniejszych składników naszej skóry - to kluczowe białko, dzięki któremu procesy komórkowe w skórze zachodzą bez zakłóceń. Natomiast biotyna wspomaga prawidłowe przemiany metaboliczne skóry głowy, dzięki czemu pobudza mieszki włosowe, które stają się mocniejsze i grubsze. Podobnie działa z płytką paznokcia, która szybciej rośnie, jest lśniąca i bardziej odporna na uszkodzenia. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA