Martyna Gliwińska znalazła sposób na wysmuklenie sylwetki po ciąży. Pomagają ćwiczenia i dieta wzbogacona o jeden składnik

Martyna Gliwińska w połowie marca urodziła synka. Po zdjęciach wrzucanych na Instagram widać, że sylwetka celebrytki bardzo szybko wraca do dawnych kształtów. Jaki jest sposób Gliwińskiej na powrót do formy?

Martyna Gliwińska powitała w marcu na świecie synka Tadeusza, którego ojcem jest Jarosław Bieniuk. Tancerka i blogerka chętnie dzieli się w sieci swoimi zdjęciami, na których widać, jak szybko wraca do formy sprzed ciąży. Jaka jest tajna broń Gliwińskiej?

 

Poranna rutyna Martyny Gliwińskiej

Zrzucenie nadprogramowych ciążowych kilogramów dla niektórych kobiet wcale nie jest takie trudne. Martyna jest tego doskonałym przykładem - jej figura prezentuje się nienagannie. Jak donosi "Jastrząb Post" Martyna pilnuje, aby w diecie nie brakowało cytrusów, które mają bardzo dobry wpływ na spalanie kalorii. Blogerka codziennie ma pić sok ze świeżo wyciśniętych grejpfrutów oraz pomarańczy.

Martyna Gliwińska chce szybko wrócić do formy

Ciało kobiety po ciąży ulega przemianie. Po porodzie celem wielu mam staje się pozbycie dodatkowej tkanki tłuszczowej oraz rozciągniętej skóry na brzuchu. Martyna na InstaStories zdradziła obserwatorom, że bardzo pomagają jej zajęcia z pilatesu, który ćwiczy razem ze swoją trenerką online. Gliwińska namawia obserwatorki do wspólnych treningów:

Właśnie zaczynam moją przygodę z pilatesem z Dagmarą, która prowadzi ze mną treningi online. Czy są tutaj jakieś dziewczyny chętne, żebyśmy poprowadziły taki trening live? Nie będzie bardzo skomplikowany ani zaawansowany, ponieważ dopiero zaczynam. Po drugie jestem po porodzie, więc te ćwiczenia są dla początkujących

- wyznała Martyna na Instagramie. 

Pilates dobry dla kobiet po porodzie?

Niektóre ćwiczenia z zakresu pilatesu stanowią dobrą bazę treningową dla kobiet po urodzeniu dziecka. Spokojne, harmonijne ruchy pomagają uelastycznić ciało a jednocześnie nie wymagają ogromnego wysiłku. Bardzo ważne jest jednak skonsultowanie się ze specjalistą, aby prawidłowo dobrał nam ćwiczenia. Zbyt intensywne zajęcia mogą powodować rozejście się mięśnia prostego brzucha. Z tym problemem walczyła np. Maja Bohosiewicz, która przestrzegała swoje fanki przed zbyt szybkim powrotem do intensywnych treningów.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz i Olga Frycz podzieliły się wspólnym treningiem
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.