Zdumiewająca metamorfoza Miss Wielkiej Brytanii 2020. Partner rozstał się z nią przez nadwagę

Jen Atkin zemściła się na swoim byłym, który zostawił ją z powodu zbyt dużej wagi. Kobieta wzięła się za siebie i schudła do rozmiaru 36, po czym zyskała miano najpiękniejszej kobiety w Wielkiej Brytanii

Jen Atkin to młoda Brytyjka, która przez wiele lat zmagała się z nadwagą. Gdy poznała swojego przyszłego narzeczonego, jadła jeszcze więcej, a kilogramów przybywało. Partner 26-latki nie mógł na to patrzeć i zakończył związek z Jen. Zdruzgotana po rozstaniu kobieta postanowiła wziąć życie w swoje ręce - zapisała się na siłownię i zmieniła nawyki żywieniowe. W ciągu dwóch lat z rozmiaru 48 przeszła do rozmiaru 36.

Jen AtkinJen Atkin Jen Atkin - instagram

Rozstanie wyszło jej na dobre

Po osiągnięciu sylwetki marzeń, Jen Atkin wystartowała w konkursie piękności. Pierwszy raz w rozgrywce pojawiła się w 2017 roku i weszła do półfinału, rok później trafiła do finału i została wicemiss. W tym roku Jen Atkin zwyciężyła, zdobywając tytuł Miss Wielkiej Brytanii 2020.

Kiedy zostałam porzucona, byłam zdruzgotana, ale okazało się, że to najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła. Nadal jestem zszokowana wygraną, szczerze mówiąc, nie mogę uwierzyć. Zrobiłam to trochę dla zabawy, nigdy nie wyobrażałam sobie, jak daleko zajdę. Zmieniło się nie tylko moje ciało, ale też osobowość.

Posiadanie szczupłej sylwetki nie było jedyną zmianą na lepsze w życiu Brytyjki. W trakcie metamorfozy kobieta odnalazła miłość swojego życia i wyszła za mąż. Jen Stała się ambitną, poukładaną i ciężko pracującą osobą we wszystkich obszarach życia.

Zwycięstwo w konkursie piękności to praca obkupiona potem i łzami

Ciężka praca, wytrwałość i determinacja doprowadziły miss UK do sukcesu. Przyznanie korony Jen Atkin stanowiło akt uznania dla ogromnej siły woli i wysiłku kobiety. Aby osiągnąć cel, młoda Brytyjka przerzuciła się na zdrowy tryb życia - całkowicie zmieniła swoją dietę i pożegnała się z trybem siedzącym. Schudła prawie 50 kg. Oto kilka zdjęć sprzed metamorfozy:

Jen AtkinJen Atkin Jen Atkin - instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.