Patrycja Wieja przeszła metamorfozę. Z buntowniczki zmieniła się w wysportowaną trenerkę. Prowadzi własne zajęcia fitness

Patrycja Wieja to zwyciężczyzni pierwszej edycji programu "Projekt Lady". Dziewczyna w samym show bardzo się zmieniła, jednak dopiero teraz pokazała, na co ją naprawdę stać. Prowadzi własne zajęcia fitness.

Patrycja Wieja popularność zdobyła dzięki programowi "Projekt Lady". Wcześniej była dziewczyną, która sprawiała wiele problemów. Jej rodzina postanowiła wysłać ją do programu, by zmieniła swoje życie na lepsze. I udało się, Patrycja przeszła niesamowitą metamorfozę, także wizualną. Jak się zmieniła? 

Patrycja Wieja przeszła sporą metamorfozę

Patrycja Wieja może obecnie pochwalić się naprawdę wysportowanym ciałem. Prawie codziennie ćwiczy na siłowni.

 
Dużo od siebie wymagam, stawiając poprzeczkę coraz wyżej! Nie lubię stać w miejscu, ciągle coś nowego, nie marnuję czasu, staram się organizować każdy dzień, by z uśmiechem na twarzy iść spać i nie myśleć o tym, że nie spróbowałam, nie zaryzykowałam, bo każda nasza decyzja zawsze wnosi coś w nasze życie! Pamiętaj o tym!

- napisała pod zdjęciem. 

Rzeczywiście, ambicje i ciężka praca dziewczyny robią wrażenie. Patrycja obecnie prowadzi swoje własne zajęcia na siłowni Fitness World Polska. Pokazuje przede wszystkim jak ćwiczyć na trampolinach. Kobiety chętnie uczęszczają na jej treningi i widać, że ciszą się one sporą popularnością. 

Patrycja WiejaPatrycja Wieja https://www.instagram.com/patrycjawiejaa/?hl=pl

Determinacja to moje drugie imię. Walczę o swoje i idę w tym kierunku cały czas!

- dodała

Przemiana Patrycji to przykład, że można w życiu osiągnąć wszystko, czego się chce. Dziewczyna, dzięki edukacji i ciężkiej pracy, zmieniła całkowicie swoje życie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.