Anja Rubik - ile waży najsłynniejsza polska modelka? Znamy dietę i wymiary gwiazdy

Anja Rubik to top modelka, która nieustannie bierze udział w pokazach mody i kampaniach marek na całym świecie. Waga Anji Rubik niewiele się zmienia, dlatego fanki gwiazdy tak chętnie dopytują o jej dietę i konkretne wymiary.

Anja Rubik w świecie mody osiągnęła naprawdę sporo. Skończyła w tym roku 36 lat i jest szeroko rozpoznawalna na całym świecie. Przez lata brała udział w wielu pokazach i kampaniach modowych na całym świecie, a jakiś czas temu muzą Anthony'ego Vaccarello, czyli włosko-belgijskiego projektanta. Polskiego użytkownika najbardziej intrygują jednak wymiary i waga Anji Rubik. My je znamy! 

Anja Rubik - wymiary modelki

Anja Rubik ma dokładnie 179 cm wzrostu. Może pochwalić się niemalże idealnymi wymiarami 84-61-90. To głównie zasługa odpowiedniej diety, ale także świetnych genów. Jej siostra, Asia Rubik, również może pochwalić się doskonałym ciałem. Modelkę łączy silna więź ze starszą siostrą, a gdy jest tylko w kraju, stara się wolny czas poświęcać rodzinie. 

 

Anja Rubik - ile waży top modelka? 

Anja Rubik nieraz już zdradzała, ile wynosi jej waga. Co ciekawe, nie waha się ona jakoś znacznie. Oscyluje wokół 47 kg. Wielu komentatorów świata mody zarzucało modelce zbyt niską wagę, która może źle wpływać na młode dziewczyny, biorące przykład ze swojej idolki. Fakt jest jednak taki, że dieta Anji Rubik jest zbilansowana i mądrze dobrana. 

Aby utrzymać wagę, modelka radzi spożywać spore ilości warzyw i owoców, komosę ryżową oraz hummus (potrawę przygotowaną z nasion ciecierzycy). Do wielu przypraw stosuje także ostre przyprawy, z którymi nie boi się eksperymentować. 

Anja Rubik - trening 

Anja Rubik uwielbia się ruszać i nie stroni od żadnej aktywności fizycznej. Modelka pływa, biega, skacze na skakance oraz uprawia jogę, która pozwala jej wyciszyć się po ciężkim dniu. Jej treningi odbywają się przynajmniej trzy razy w tygodniu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.