Ashley Graham jest już w bardzo zaawansowanej ciąży. Tym razem intensywnie trenuje dolne partie ciała

Ashley Graham nie zwalnia tempa i wciąż intensywnie trenuje, nawet pomimo mocno widocznego już ciążowego brzuszka. Tym razem modelka plus size pokazała na swoim Instagramie filmik, na którym wykonuje ćwiczenia na dolne partie ciała.

Ashley Graham niejednokrotnie pokazywała już na swoich profilach społecznościowych, jak trenuje. Niedawno nawet zamieściła nagranie, na którym widać, jak ćwiczy z olimpijską medalistką Lindsey Vonn. to tylko świadczy, że dziewczyna jest w naprawdę dobrej kondycji i ciąża jej tylko służy. Oprócz jogi upodobała sobie także innego rodzaju treningi, jak choćby te wykonywane na siłowni

Ashley Graham pokazała nagranie z intensywnych treningów na siłowni

Ashley Graham nie zwalnia tempa. Tym razem pokazała, że zaawansowana ciąża nie jest dla niej żadną przeszkodą i zamieściła na Instagramie filmik z sali treningowej. Modelka nieustannie udowadnia, że jest w naprawdę rewelacyjnej formie, a ćwiczenia przez nią wykonywane mogą stanowić wyzwanie nawet dla doświadczonych trenerek. 

 

Na nagraniu widać, że modelka świetnie bawi się na siłowni. Tym samym pokazuje, że nawet zaawansowana ciąża nie przeszkadza w podejmowaniu jakichkolwiek aktywności fizycznych, a wręcz dobrze działa na nienarodzone jeszcze dziecko. Dziewczyna także otwarcie staje pod stronie ruchu body positive i niedawno zamieściła także filmik z ciążowymi rozstępami

Graham nie przejmuje się ani swoją wagą, ani noszonym rozmiarem ubrań. Wie, że najzdrowszy dla niej jest ruch i do tego dąży każdego dnia. Nie boi się również podejmować trudnych tematów i pokazuje, że ruch body positive to nie tylko puste słowa, ale realnie funkcjonująca grupa, która wspiera zdrowe podejście do ciała. 

Choć Ashley Graham jest modelką plus size, jej dieta jest bogata w warzywa, owoce i niskokaloryczne potrawy. Jak widać, dziewczyna nie stroni także od regularnych treningów. Jesteśmy pod wrażeniem jej kondycji i czekamy na kolejne imponujące ćwiczenia. 

Tak Ashley Graham jeszcze niedawno ćwiczyła w domu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.