Ashley Graham ćwiczy razem z Lindsey Vonn. Pokazały wspólny trening

Ashley Graham spodziewa się pierwszego dziecka, co jednak nie oznacza rezygnacji z treningu. Niedawno swój trening wykonywała wspólnie z olimpijską medalistką Lindsey Vonn.

Ashley Graham, znana modelka plus size, nie zwalnia tempa. Mimo ciąży stara się utrzymać formę i prowadzić aktywny tryb życia. Na Instagramie Kiry Stokes obserwatorzy mogli zobaczyć wspólny trening Ashley i Lindsey Vonn - złotej medalistki olimpijskiej. 

Ashley Graham trenuje w ciąży

Modelka nie zrezygnowała z treningów na czas ciąży. Oprócz jogi, Graham podzieliła się z obserwatorami jakie ćwiczenia wykonuje na siłowni.  Odpowiednio dobrany trening przez instruktora nie jest szkodliwy ani dla matki, ani dla dziecka

 

Przyjacielski pojedynek

Na Instagramie trenerki Kiry Stokes pojawił się post ze wspólnych zajęć Ashley Graham i Lindesy Vonn. Ćwiczenia Ashley i Lindsey były naprawdę profesjonalne. Graham po raz kolejny udowodniła, iż pomimo ciąży ma fantastyczną kondycję. Wspólny trening wypadł na tyle dobrze, że w pewnym momencie stał się... małymi zawodami. Oczywiście w przyjaznej atmosferze. Pojedynek był niezwykle wyrównany, co zaskoczyło samą trenerkę gwiazd.  

Graham i Vonn wspólnie wykonały ćwiczenia na SkiErg oraz drabinkach, wyskoki z przysiadu, podnoszenie lekkich ciężarów oraz mini slalom. Czekamy na kolejne wspólne zajęcia obu pań!

Tak wygląda domowy trening modelki plus size, Ashley Graham:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.