Kourtney Kardashian poleca trening turbospalający. Ujawnia plan swoich ćwiczeń

Kourtney Kardashian zachwyca swoją nienaganną sylwetką. Na łamach magazynu "Poosh" postanowiła zdradzić szczegóły swojego ulubionego treningu.

Trening turbospalający przynosi zachwycające rezultaty. To jeden z ulubionych sposobów na ćwiczenia Kourtney Kardashian. Gwiazda postanowiła podzielić się swoją treningową rutyną.

Plan ćwiczeń Kourtney Kardashian 

Aby trening przyniósł zadowalające rezultaty, powinien zawierać konkretny zestaw wykonywanych ruchów. Na turbospalanie składają się następujące ćwiczenia:

  • podskoki z półprzysiadu: aby poprawnie wykonać ćwiczenie należy stanąć w rozkroku na szerokość ramion. Następnie wykonujemy półprzysiad i wyskakujemy do góry. Trzeba pamiętać, aby wyskok zakończyć w pozycji półprzysiadu. Po trzech powtórzeniach zmieniamy półprzysiady na wypady, które również wykonujemy trzy razy. Ostatnie ćwiczenie w tej serii to trzy wyskoki. 
  • rower z pompkami: zaczynamy z pozycji pompki z wyprostowanymi rękami. Uginamy prawą nogę w kolanie, którą po skosie przysuwamy do klatki piersiowej. Następnie wykonujemy ten sam proces z lewą nogą. Robimy po dwa powtórzenia na każdą nogę. Na koniec robimy pompkę. 
  • burpee: polega na zestawieniu ze sobą kilku ćwiczeń. Najpierw robimy wyskok, następnie przysiad, który od razu przechodzi w pozycję deski. Potem wracamy do pozycji stojącej i wykonujemy skok z obrotem o 180 stopni. 
  • pajacyki z deską: Zaczynamy od 10 powtórzeń pajacyków, które kończymy pozycją deski. Podczas deski wykonujemy ruchy nogami, takie same jak w pajacykach. Po 10 powtórzeniach wracamy do tradycyjnych pajacyków. 

Należy pamiętać, że podczas wykonywania konkretnych zestawów ćwiczeń nie robimy przerwy, a na każdy zestaw przeznaczamy 30 sekund. Tak intensywny trening przynosi niesamowite efekty. 

Zobacz, jak wygląda trening turbospalania: 

Zobacz wideo

Z.S.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.