Martyna Wojciechowska zdradziła, czemu zawdzięcza swoje świetne samopoczucie i zdrowe ciało

Martyna Wojciechowska to znana podróżniczka i dziennikarka, która nie boi się przełamywania barier i realizowania nowych wyzwań. Zapytana o swój sposób na dobrą kondycję, udzieliła wiele mówiącej odpowiedzi. Znamy jej sposób na świetne samopoczucie.

Martyna Wojciechowska od lat zachwyca świetną figurą i kondycją, która pozwala jej zdobywać górskie szczyty lub skakać ze spadochronu. W rozmowie z ambasadorką Discovery Life, Agatą Młynarską, wyjawiła więcej na temat swoich sposobów na dobre samopoczucie i utrzymanie kondycji. 

Martyna Wojciechowska o swoich sposobach na dobre samopoczucie

Martyna Wojciechowska w rozmowie z dziennikarką zdradziła, jak radzi sobie z utrzymaniem ciała w tak dobrej formie. Stacja Discovery Life nastawiona jest na widzów, których interesują nowinki ze świata medycyny i urody. Nic więc dziwnego, że to właśnie tej stacji podróżniczka zdecydowała się wyjawić swoje techniki pracy z ciałem, by było w jeszcze lepszej kondycji. 

 
Dużo uśmiechu. To jest mój patent na zdrowie. Są takie badania naukowe, które mówią, że nawet jeśli uśmiechamy się w sposób trochę wymuszony, to do mózgu dociera informacja, żeby wydzielić hormony szczęścia i radości. Trochę w mniejszej dawce, ale jednak

- przyznała w odpowiedzi na jedno z pytań Agaty Młynarskiej

Martyna Wojciechowska uwielbia swoje ciało przede wszystkim za to, że pozwala jej robić rzeczy niesamowite. Jak sama przyznaje, nie jest idealne i daleko mu do proporcji modelki. Przez pewien czas podróżniczka odbierała to jako ogromny kompleks, jednak z biegiem czasu uświadomiła sobie, że dzięki swojemu ciału może robić rzeczy naprawdę ekstremalne. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.