Iwona Węgrowska marzy o wadze 50 kg. "Zostało mi jeszcze 5 kg"

Iwona Węgrowska to znana polska wokalistka, która ostatnio chętnie publikuje na swoim instagramie zdjęcia ze swojej metamorfozy. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w różowym kostiumie kąpielowym i chwali się, że do osiągnięcia wymarzonej wagi 50 kilogramów zostało jej jeszcze 5 kg.

Iwona Węgrowska to obecnie 37-letnia piosenkarka, która wychowuje swoją 4-letnią córkę, Lilię. Obecnie kobieta chwali się na swoim instagramie zdjęciami, na których przedstawia efekty swojej ciężkiej pracy. Można powiedzieć, że Iwona drobnymi krokami zmierza do jasno określonego celu. Ostatnio na instagramie zdradziła, że marzy o wadze 50 kilogramów. Jak widać, brakuje jej naprawdę niewiele. 

Iwona Węgrowska chciałaby warzyć 50 kilogramów

Iwona Węgrowska oświadczyła, że jest w trakcie intensywnych ćwiczeń, by osiągnąć długo wyczekiwany efekt. Jej fani uważnie śledzą poczynania swojej idolki i kibicują jej w drodze do celu. 

 

Warto wspomnieć także o tym, że Iwona Węgrowska wzięła udział w jednym z odcinków programu Sablewskiej, w którym to stylistka pomogła gwieździe zmienić swój styl. Z miłośniczki kiczowatych i wyzywających stylizacji udało jej się zrobić elegancką, ale zarazem seksowną kobietę. Jak widać, piosenkarka marzy także, by zmienić swoje ciało. 

Jak można było się tego spodziewać, fani zwrócili uwagę na przemianę artystki i nie szczędzili jej komplementów. 

Świetnie, Pani Iwonko 
Pięknie :) trzymam kciuki
Super, brawo za wytrwałość 

- komentowali. 

Wśród komentarzy fanów pojawiło się także pytanie o cel takiej zmiany. 

Przecież jesteś szczupła? Po co? 

- zapytała jedna z obserwatorek.

Iwona Węgrowska postanowiła jej odpowiedź. Jej słowa były jasne i nie pozostawiały wątpliwości co do motywacji gwiazdy. 

Ciężko się czułam już. Dobrze zrobiłam, bo teraz jest dużo lepiej. Nie było źle Ale teraz mam energię i pozytywne myślenie.

- odpowiedziała wprost. 

Jak widać, Węgrowskiej nie pozostało wiele do uzyskania zadowalających efektów. Piosenkarka mierzy dokładnie 166 cm i marzy o wadze równej 50 kilogramów. Piosenkarka podjęła treningi EMS, polegające na elektrostymulacji mięśni. To wcale nie są najprostsze ćwiczenia. Iwona także wyeliminowała z diety słodycze i stara się nie podjadać między posiłkami. Gwiazda żali się jednak na częste zatrzymywanie wody w organizmie, z którym uparcie walczy. 

Iwona Węgrowska jest mamą 4-letniej Lilii. Marzy jednak o kolejnym dziecku. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.