Anna Lewandowska pozuje z Jennifer Lopez. "Ogromna motywacja"

Anna Lewandowska we wtorek świetnie bawiła się na koncercie Jennifer Lopez. Jak się dzisiaj okazało, panie miały również okazje się spotkać. Co Lewandowska napisała pod wspólnym zdjęciem?
Zobacz wideo

Anna Lewandowska jeszcze do niedawna realizowała nowe projekty za granicą. Przy okazji, jak sama przyznała, udało jej się znaleźć chwilę na odpoczynek z córką i przyjaciółmi. Jeszcze w tym roku Lewandowska planuje wypuścić swój nowy projekt, który na razie jest tajemnicą. We wtorek trenerka była w Turcji, gdzie odbywał się koncert Jennifer Lopez. Na InstaStory gwiazdy mogliśmy zobaczyć, jak świetnie się bawiła. Nie brakowało tańców i śpiewów. 

Chyba nikt jednak nie spodziewał się, że Annie Lewandowskiej uda się zrobić zdjęcie z piosenkarką. Przypomnijmy, że jakiś czas temu Jennifer Lopez skończyła 50 lat, a mimo to wciąż wygląda świetnie! 

Ogromna motywacja!

- napisała o Jennifer Lopez, Anna Lewandowska. 

 

Na koncert Lewandowska wybrała jasną stylizację z beżowym topem, złotymi krótkimi spodenkami i sandałkami na szpilce. Nie da się ukryć, że Ania wyglądała naprawdę pięknie, a jej szczupłe, opalone nogi rzucały się w oczy. 

Obserwatorzy Ani nie kryli zazdrości, bo w końcu, kto z nas nie chciałby mieć zdjęcia z taką ikoną, jaką jest Jennifer Lopez. 

Nie mam pytań... Dwie Rakiety. Zazdro przez duże Z.
Woooooow!!! Oniemiałam! Co za piękne kobiety!!!!
Dwie inspiracje na jednym zdjęciu. Kocham!

- czytamy w komentarzach. 

Przypomnijmy, że nie tak dawno Anna i Robert Lewandowscy byli niemalże na scenie innego, znanego artysty. Chodzi o Macklemore, który na swoim Instagramie pochwalił się zdjęciem z parą. Jeżeli nie widzieliście tej fotki, możecie zobaczyć ją tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.