Maclemore zaprosił na scenę polską parę. To znany piłkarz i jego żona. Zobaczcie jak się bawili

Wczoraj w Monachium odbył się koncert Maclemore. Publiczność dopisała, a sala była wypełniona po brzegi! My jednak przecieramy oczy ze zdumienia kto z piosenkarzem pojawił się na scenie. To polski piłkarz i jego żona! Wiecie kto?
Maclemore to jeden z najpopularniejszych piosenkarzy naszych czasów Maclemore to jeden z najpopularniejszych piosenkarzy naszych czasów www.instagram.com/macklemore

Maclemore to jeden z najpopularniejszych piosenkarzy naszych czasów

Jego piosenka "Thrift Shop" do dziś podbija klubowe listy przebojów. To właśnie dzięki temu utworowi stał się tak bardzo popularny. 

Piosenkarz to niezły przystojniak Piosenkarz to niezły przystojniak www.instagram.com/macklemore

Piosenkarz to niezły przystojniak

Nie da się ukryć, że Macklemore jest niesamowicie przystojny. Niestety jego serce skradła piękną blondynka, z którą artysta ma już dziecko. 

Wczoraj odbył się koncert w Monachium Wczoraj odbył się koncert w Monachium www.instagram.com/macklemore

Wczoraj odbył się koncert w Monachium

Artysta bardzo dużo koncertuje nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Europie. Wczoraj odbył się koncert w Monachium, który dla polskich fanów przejdzie do historii. Na scenie pojawił się nasz reprezentant polski w piłce nożnej. Który? 

Piosenkarz dostał niesamowity prezent Piosenkarz dostał niesamowity prezent www.instagram.com/macklemore

Piosenkarz dostał niesamowity prezent

Bayern Monachium zyskał właśnie nowego zawodnika. Wczoraj po koncercie Macklemore dostał koszulkę Bayernu ze swoim pseudonimem artystycznym. Kto mu dał taki prezent?  

Ania i Robert Lewandowscy na koncercie Macklemore Ania i Robert Lewandowscy na koncercie Macklemore www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania i Robert Lewandowscy na koncercie Macklemore

Tak, to właśnie Ania i Robert Lewandowscy byli wczoraj na scenie podczas koncertu amerykańskiego artysty. Na Instagramie Ani możecie zobaczyć relację zza kulis. 

Robert był specjalnym gościem Robert był specjalnym gościem www.instagram.com/annalewandowskahpba

Robert był specjalnym gościem

Okazuje się, że Robert Lewandowski z żoną nie bez powodu pojawili się na scenie z Maclemore. Nasz najlepszy napastnik był jego specjalnym gościem. Nie ukrywamy, że zazdrościmy takich znajomości, bo kto z nas nie chciałby się znać z Macklemore?! 

Więcej o:
Copyright © Agora SA