Anna Lewandowska nie odpuszcza na wakacjach. Pokazała jak wygląda jej trening

Anna Lewandowska poleciała na grecką wyspę Mykonos odpocząć z mężem i przyjaciółmi, ale nawet podczas urlopu znalazła czas na aktywność fizyczną. Jak wygląda jej trening? Wiemy!
Zobacz wideo

Anna Lewandowska  w ostatnim czasie miała sporo pracy, dlatego nie dziwi więc fakt, że w końcu udała się na upragnione wakacje. Choć mogłoby się wydawać, że trenerka pojechała tam tylko odpoczywać, to okazuje się, że nie i znalazła również czas na trening. Niedawno do jej aplikacji Diet&Training by Ann został dodany kolejny program, tym razem cardio outdoor. Czy to właśnie na ten trening Lewandowska stawia na wakacjach? 

Jak na wakacjach trenuje Anna Lewandowska?Jak na wakacjach trenuje Anna Lewandowska? www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Outdoor cardio zrobione, z mojego najnowszego programu treningowego. Do tego dodałam mini bandy i jak zawsze mój ukochany TRX, który zawsze zabieram na urlop.

- powiedziała Ania na Insta Story. 

Anna Lewandowska w środę na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w skąpym bikini, które doskonale uwydatniło jej atuty, czyli mocno umięśniony brzuch i krągłe pośladki. Zachwytom w komentarzach nie było końca. Wiele fanek pisało również, że po zobaczeniu tego zdjęcia chyba najwyższy czas na to, żeby one również zakupiły aplikację Diet&Training by Ann i zaczęły z nią ćwiczyć

No cóż, nie da się ukryć, że zdjęcia Lewandowskiej są idealną reklamą produktu, który stworzyła trenerka. 

Warto dodać, że aplikacji Anny Lewandowskiej cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do tej pory pobrało ją już ponad 600 tys. użytkowników. W ostatnim czasie Lewandowska pochwaliła się kolejnym sukcesem, jakim jest sprzedaż miejsc na jej camp w Dojo Stara Wieś. W tym roku obóz wyprzedał się w zaledwie 6 minut!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.